*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور: مدیریت سیل کشور با وجود تحریم‌ها ستودنی بود معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: سیل فروردین ماه که چندین استان‌ کشور را درگیر کرد با وجود تحریم‌های ظالمانه آمریکا و هم‌پیمانانش به خوبی مدیریت شد که این ستودنی است. به گزارش ایرنا، حسینعلی امیری عصر روز چهارشنبه در نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده و ستاد ویژه اربعین استان ایلام اظهار داشت: سیل با وجود خسارت‌ها و خرابی هایی که داشت اما برکات و مزایای زیادی را نیز برای کشور به ارمغان آورد.
وی افزود: از جمله برکات سیل تشدید وفاق، همدلی، اتحاد و همراهی مسئولان دستگاه ها و نهادهای مختلف فارغ از جناح بندی و گرایش های سیاسی و حزبی یا قومی و زبانی بود.
امیری ضمن قدردانی از همکاری و همراهی مردم با مسئولان در مدیریت سریع سیل تاکید کرد: در وقوع سیلاب همه ایران اعم از مسئولان اجرایی و نظامی، نهادها و عامه مردم یکپارچه و ید واحده شدند و برای خدمات رسانی و کمک به مناطق سیل زده از هم پیشی گرفتند و سیلاب نمایش اتحاد ایران اسلامی در مواقع حساس است.
وی افزود: از دیگر مزایای سیل پایان چند دهه خشکسالی و سیراب شدن دشت ها و رودخانه های خشک شده بود و نیز اینکه مسیل ها و بستر خشک رودخانه ها محل امنی برای ساخت و ساز یا کشاورزی و دیگر فعالیت های انسانی نیست.
امیری با اشاره به مقوله اربعین هم گفت: به واقع اربعین یک لطف بزرگ از جانب پروردگار برای مسلمانان و به ویژه شیعیان است تا بزرگترین اجتماع خودجوش دینی دنیا را شکل دهند.
وی اظهار داشت: اربعین فرصتی ارزنده و اعتباری زایدالوصف به استان ایلام به عنوان دروازه ورود زائران به عتبات عالیات و خادمان سیدالشهدا (ع) بخشیده است.
به گزارش ایرنا، شرکت در نشست های انجمن های مردم نهاد، مجمع سلامت استان، جشنواره شهید رجایی افتتاح یا کلنگ زنی پروژه های مختلف هفته دولت، بازدید و بررسی مناطق سیل زده و زیرساخت های اربعین از جمله برنامه های سفر ۲ روزه معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان ایلام است.
 
امتیاز دهی