*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: عمده وقت دولت صرف بحث های معیشتی و اقتصادی می شود معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با آیت‌الله شفیعی، نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فشار کار زیادی روی آقای روحانی و اعضای دولت وجود دارد گفت:عمده وقت دولت صرف بحث های معیشتی و اقتصادی بر گرفته از تحریم ها است و به دلیل اهمیت موضوع، جلسات ستاد اقتصادی به مدیریت شخص رییس جمهوری برگزار می شود به گزارش ایرنا حسینعلی امیری روز سه شنبه در دیدار آیت الله سیدعلی شفیعی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: دشمنان مرتب داخل کشور را رصد می کنند و به دنبال فتنه اندازی هستند.
وی گفت: آنها فکر می کردند که می توانند مردم را ناامید کنند و یک جنگ تمام عیار علیه ایران به راه انداختند و بر این باور بودند که ایران جشن پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی را نخواهد دید اما این گونه نشد.
امیری با بیان اینکه آمریکایی ها از هر ابزاری استفاده می کنند که شرایط را بر ایران تنگ تر کنند، افزود: تحریم های آنها به شکلی است که به طور مستقیم با موسسات مالی، بانک ها و شرکت ها تماس می گیرند که با ایرانی ها کار نکنید.
وی ادامه داد: برای عبور از این شرایط باید همه با هم کمک کنند در غیر این صورت شرایط سخت تر می شود.

** مسئولان حس امید به زندگی را در بین مردم ایجاد کنند
عضو مجلس خبرگان رهبری نیز در این دیدار گفت:هر چند مشکلاتی در جامعه وجود دارد اما هنوز به مشکلات شعب ابی طالب نرسیدیم لذا انتظار داریم دولت اهتمام بیشتری بورزد و ناامیدی را از جامعه برچیند.
آیت ا... سید علی شفیعی افزود: معتقدم مساله ای که هنوز درست و غلط آن مشخص نشده نباید در فضای مجازی مطرح شود زیرا باعث تنش در اذهان عمومی خواهد شد.
وی با بیان اینکه دولت باید کاری کند که مردم به برخی مسایل بدگمان نشوند و آنها را در صحنه نگه دارد ادامه داد: اگر فضای مجازی به زندگی مردم رخنه کند و هر خبری بدون آنکه صحت داشته باشد در بین مردم دست به دست شود به طور قطع به مشکلات مردم افزوده می شود.
وی افزود: در مساله سیل اخیر خوزستان اظهار نظرهای مختلفی انجام شد که ما نمی دانستیم کدام حرف را باور کنیم اما خوشبختانه خطر سیل و آب گرفتگی به وجود نیامد.
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت در کنار مبانی سیاسی باید از یک کادر منبری استفاده کند و از این طریق به مردم امید ببخشد. زمانی در کشور مسایلی بدتر از وضع موجود داشتیم که به خوبی برطرف شدند لذا مشکلات کنونی هم به پایان می رسد.
وی ادامه داد: عبور از مشکلات موضوعی است که بارها در نظام جمهوری اسلامی ایران تجربه شده لذا انتظار داریم که مسئولان حس امید به زندگی را در بین مردم ایجاد کنند.
ادامه این نشست بدون حضور خبرنگاران همراه بود.

** احترام به خانواده شهدا حداقل وظیفه مسئولان است
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اعضای دولت ارادت ویژه ای به خانواده های شهدا دارند و احترام به خانواده شهدا حداقل وظیفه مسئولان نظام است.
حسینعلی امیری روز سه شنبه در دیدار با خانواده شهیدان اکبر و علی حیدری در اهواز افزود: امروز اگر امنیت داریم و در مسیر تعالی گام بر می داریم حاصل فداکاری شهدا، جانبازان و مقاومت خانواده های شهدا است.
وی گفت: به فرموده امام خیمنی(ره) خانواده های شهدا چشم و چراغ این ملت هستند لذا باید قدردان این خانواده ها باشیم. 
پدر شهیدان اکبر و علی حیدری نیز در این دیدار گفت: من همیشه رحمت الهی را احساس می کنم و این سعادتی است که نصیب خانواده ما شده است که از این بابت افتخار می کنم. امیدوارم همیشه توفیق آن حاصل شود که به وظایف خود عمل کنیم.
وی افزود: ما ملتی هستیم که امروز در دنیا حرف اول را می زنیم و خوشبختی بالاتر از این نیست.
مادر این شهیدان نیز در این آیین به ذکر چند خاطره از فرزندانش پرداخت و گفت: 2 فرزندم را در راه اسلام فدا کردم و همچنان اگر خطری این نظام را تهدید کند خود و خانواده ام در مسیر حفاظت از نظام جمهوری اسلامی ایران گام بر می داریم.
در این دیدار معاون پارلمانی رییس جمهوری با اهدای لوح از پدر و مادر شهیدان حیدری تقدیر کرد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری صبح روز سه شنبه از طریق فرودگاه اهواز وارد این شهر شد.
دیدار با خانواده شهدا، دیدار با آیت ا... موسوی جزایری و آیت ا... شفیعی و بازدید از طرح های توسعه نیشکر و صنایع جانبی، و نیز شرکت در آیین گرامیداشت روز وکیل مدافع و استقلال کانون وکلای دادگستری در اهواز، از جمله برنامه های سفر یک روز امیری به اهواز است.
 
امتیاز دهی