*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام تبریک معاون امور مجلس رئیس جمهور به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی ، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ارتش جمهوری اسلامی فرزند خلف و راستین ملت ایران است حسینعلی امیری ، معاون امور مجلس رییس جمهور، در پیام تبریک به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، روز ارتش جمهوری اسلامی را به وی و همه ی سربازان، درجه داران، افسران و امراء ارتش جمهوری اسلامی تبریک و تهنیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، متن پیام دکتر امیری، به این شرح است :  
 
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی
فرمانده ی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

۲۹ فروردین، روز ارتش و یادآور حماسه آفرینی نه هشت سال، بلکه چهل سال دفاع مقدس وجانانه ی سربازان، درجه داران و افسران ارتش قهرمان ایران است‌. این روز یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) است که از همان روزهای اول، درمقابل نغمه  های انحلال ارتش، ایستاد تا اینکه ثابت کرد، ارتش فرزند خلف و راستین ملت است که هر لحظه آماده ی جان بازی و سر بازی در راه آرمانهای مقدس و استقلال و آزادی ملت ایران است.

 امسال، تقارن روز ارتش با اعیاد شعبانیه و بویژه سالروز ولادت بقیه الله الاعظم، مهدی موعود، پیام آور این حقیقت است که برای سرباز امام زمان(عج)، عید ولایت و روز ارتش یکی است.

دنیا شاهد بود ارتش جمهوری اسلامی درآغاز انقلاب، درشرایطی ناعادلانه و با کمترین امکانات، برخلاف همه ی پیش بینی ها و پیشگویی ها، چگونه پیروز میدان طولانی ترین جنگ تاریخ شد، جنگ طولانی وتحمیلی علیه ملتی که تنها جرمش، این بود که می خواست آزاد و مستقل باشد و اینک پس از سی سال، می بینیم چگونه ارتش های بزرگ دنیا، سر تعظیم در برابر ارتش ما فرود آورده است.

امروز دنیا شاهد است که ظالمانه ترین تحریم ها و شدیدترین تهدیها نیز نمی توانند در عزم راسخ ارتش سرافراز ما ذره ای خلل و تردید ایجاد کنند.
امروز دنیا با حیرت شاهد است که  چگونه در منطقه ی پرتنش و ملتهب خاورمیانه، تنها کشوری که مردم اش از نعمت امنیت و آرامش برخوردارند، ایران است. و این نعمت بزرگ امنیت، جز با رشادتها، حماسه آفرینی ها و جانفشانیهای ارتش و سپاه و نیروهای مسلح مومن و مردمی میسور نبود.
.
  هنوز گرد خدمت بی منت و امدادرسانی سربازان و ارتشیان داوطلب که به یاری هموطنان سیل زده ی حادثه اخیر شتافتند، بر تن خستگی ناپذیرشان نشسته و گواه حقیقت است.

اینجانب به یکایک سربازان، درجه داران، افسران و امیران شجاع و جان برکف ارتش، بویژه خانواده های صبور و فداکار آنان سلام و درود می فرستم و روز ملی ارتش جمهوری اسلامی را به جنابعالی و نیروهای مسلح جان بر کف  ایران تبریک و تهنیت عرض می کنم.
              " حسینعلی امیری "
 
امتیاز دهی