*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: اقتدار ایران اسلامی موجب شکست جبهه غرب و تغییر نگرش کشورهای منطقه شد معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ابهت، استقامت و ازخودگذشتگی مردم و مسئولان باعث شکست و اضمحلال جبهه غرب و تغییر نگرش کشورهای منطقه و جهان در برابر ایران اسلامی شد. به گزارش روابط عمومیمعاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری روز پنجشنبه در جشنواره شهید رجایی و پاسداشت شهدای دولت در استان ایلام اظهار داشت: عظمت و جایگاه کنونی ایران اسلامی حاصل داریت و جهان بینی رهبر معظم انقلاب، استقامت و از خودگذشتگی مردم، فعالیت و برنامه های دولت، اتحاد جریان ها و احزاب مختلف سیاسی کشور بود.
وی افزود: دشمن به سردمداری آمریکا با اعمال تحریم و تهدید سعی داشت ایران را از پای درآورد و دشمن به خیال خام خود می پنداشت با فشارهای سیاسی، اقتصادی و روانی به کشور ضربه می زند اما با اتحاد، انسجام، بسیج عمومی و جهادی توطئه های دشمن خنثی شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: دشمن حتی با برنامه ریزی های خود تلاش زیادی در تغیر نظام جمهوری اسلامی داشت و حتی جانشین و نظام بعدی را نیز انتخاب کرده بود که با هوشمندی و اتحاد ملی، دشمن به خواسته های شوم خود دست نیافت.
امیری یادآور شد: با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا، در سال گذشته و امسال دولت طرح ها و پروژه های کلان زیادی در سراسر کشور مورد بهره برداری یا کلنگ زنی قرار داد و این بیانگر پویایی جمهوری اسلامی با وجود مشکلات داخلی و خارجی است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های خاص استان ایلام گفت: این استان دارای ظرفیت های زیادی در حوزه های مختلف است که به عنوان نمونه اربعین عاملی موثر برای تقویت و توسعه زیرساخت های استان در حوزه های مختلف است.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: دولت کنونی و دولت های پیشین تلاش بسیار زیادی داشته اند تا با اجرای پروژه های متنوع در حوره های مختلف بخشی از کاستی ها و مشکلات استان ایلام در زمان جنگ تحمیلی جبران شود.
وی تاکید کرد: ریاست جمهوری و هیات دولت نگاه ویژه ای به استان های درگیر در جنگ تحمیلی از جمله استان ایلام دارند تا زیرساخت ها و شرایط اشتغال این استان ها بهبود یابد.
به گزارش ایرنا، رونمایی از ۲۰۰ طرح استان ایلام در هفته دولت، تجلیل از خانواده های شهید دولت، تقدیر از ۳۵ دستگاه برگزیده استان در جشنواره شهید رجایی از جمله برنامه های این آئین بود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور روز گذشته به‌منظور حضور در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌ها و پروژه‌های هفته دولت به استان ایلام سفر کرد.
شرکت در نشست های قرارگاه سیل، اربعین، دیدار با انجمن های مردم نهاد، جشنواره شهید رجایی، افتتاح یا کلنگ زنی پروژه های مختلف از جمله برنامه های سفر ۲ روزه سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان ایلام است.
 
امتیاز دهی