*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت متوقف نمی شود معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه مساله سلامت و بهداشت مردم برای دولت اهمیت بسیار بالایی دارد، گفت: طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت و درمان متوقف نخواهد شد. به گزارش خبرنگار ایرنا حسینعلی امیری عصر دوشنبه در حاشیه مراسم بهره برداری از ساختمان های مرکز فوریتهای پزشکی 115 و پایگاه بهداشتی - درمانی بندرگز در غرب استان گلستان اظهار داشت: تجهیزات و امکانات بهداشتی و درمانی به مقدار کافی در کشور وجود دارد و مشکلی بابت تامین سلامت مردم نداریم.
امیری همچنین حضور نمایندگان رییس جمهور در شهرستان های استان گلستان را همچون موارد مشابه به منزله دیدار و گفت و گو با مردم و شنیدن مسایل و مشکلات آنها دانست و افزود: گزارش سفر به اطلاع رییس جمهوری رسانده و در نشست نهایی استانی جمع بندی و برای رفع آن اقدام خواهد شد.
برای ساخت مرکز فوریتهای پزشکی 115 و پایگاه بهداشتی و درمانی شهر بندرگز در زمینی به مساخت یک هزار مترمربع و زیر بنای 250 مترمربع هشت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری در بدو ورود به بندرگز در غرب استان گلستان، بر مزار سه شهید گمنام حاضر و نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
امیری همچنین از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های در دست ساخت از جمله بیمارستان شهدا، سالن ورزشی نیمه کاره صدرا بازدید کرد.
معاون پارلمانی رییس جمهور در سفر به شهرستان بندرگز با خانواده معظم شهیدان مهدی و علی اکبر مازنی نیز دیدار کرد.
امیری قرار است ساعتی دیگر به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در کردکوی دیگر شهرستان غرب استان گلستان حضور یافته و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات مردم قرار گیرد.
دکتر روحانی و شماری از اعضای هیات دولت صبح امروز دوشنبه از طریق فرودگاه کلاله در شرق گلستان به این استان سفر کردند، این سفر دو روزه است.
نخستین سفر دولت تدبیر و امید به استان گلستان آذر سال 93 انجام شد.
 
امتیاز دهی