*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: ظرفیت‌های توسعه استان قزوین در کشور بی‌نظیر است حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور به همراه هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین پیش ازظهر امروز، با حضور در شهرستان تاکستان با آیت الله علی اسلامی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، معاون پارلمانی رییس جمهوری روز شنبه در دیدار با آیت الله علی اسلامی نماینده استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهر تاکستان، افزود: ظرفیت‌های توسعه قزوین در سایر استان‌ها وجود ندارد و امیدواریم آهنگ توسعه در این استان بیشتر از گذشته طنین انداز شود.
حسینعلی امیری اظهار داشت:مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، خواهان گره‌گشایی از طرح‌های عمرانی در شهرستان‌ها هستند، اما متاسفانه تحریم‌های ظالمانه آمریکا موانع بسیاری ایجاد کرده و منابع و اعتبارات دولتی نیز بسیار محدود است.
امیری با بیان اینکه باید برای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی برنامه‌ریزی کرد، اظهار داشت: در شرایط اقتصادی موجود باید با برنامه ریزی و اولویت‌دهی برای ساماندهی به طرح‌های عمرانی اقدام کرد تا با همکاری و مساعدت‌ دستگاه‌ها هرچه سریعتر شاهد تکمیل طرح‌های نیمه تمام استان باشیم.
نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهر تاکستان نیز در این دیدار گفت: تکمیل و بهره برداری از طرح‌های عمرانی یکی از درخواست‌های مردم این شهرستان است تا با افتتاح طرح‌های سلامت محور و ورزشی، روزهای پویاتری در این شهر رقم بخورد.
آیت الله علی اسلامی افزود: راه‌های ارتباطی شهرستان از سه راه دانسفهان تا رحیم آباد و شامی شاپ مناسب نیستند و باید اولویت ترمیم راه‌های استان را در این ۲ ناحیه قرار داد.
هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین نیز در این دیدار با اولویت دانستن مطالبات مردمی در خصوص راه‌های ارتباطی استان، اظهار داشت: جان مردم بسیار ارزشمند است و باید با اعتبارات موجود، ترمیم راه‌ها را در دستور کار قرار داد.
 
امتیاز دهی