*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام تبریک معاون پارلمانی رییس جمهور به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی معاون پارلمانی رییس جمهور در پیامی فرا رسیدن 22 بهمن و سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری; دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور امروز یکشنبه در پیامی فرا رسیدن 22 بهمن و سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.


متن پیام ایشان به شرح زیر است:

 
بسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران حاصل یک سده تلاش و مجاهدت ایرانیان در مسیر تحقق خواست تاریخی "استقلال و آزادی و پیشرفت مردم سالارانه " بود که با رهبری حیات بخش پیر جماران امام خمینی (ره) و مشارکت و فداکاری های مردان و زنان غیور این سرزمین در 22 بهمن سال 1357 به ثمر نشست.

22 بهمن نماد مشارکت همگان از پیر و جوان; زن و مرد; شهری و روستایی در سرنوشت سیاسی و اجتماعی ایرانیان است که ذیل راهبرد محوری "وحدت کلمه" به منصه ظهور رسید.

ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و این روز خجسته به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ملت اندیشه ورز و شریف ایران اسلامی مان آرزو دارم تا با اتکال به الطاف حضرت رحمان و به یمن چنین روز مبارکی بتوانیم در سایه همدلی و وفاق ملی گام های موثرتری برای اعتدال بیش از پیش اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی ایران عزیزمان برداریم .
                                    حسینعلی امیری
 
 
امتیاز دهی