*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: کارهای اساسی عمرانی در نایسر سنندج در حال اجرا است معاون پارلمانی رئیس جمهور بە همراە استاندار کردستان و جمعی از مدیران در بازدید از ناحیە منفصلە شهری نایسر گفت: کارهای اساسی عمرانی در نایسر سنندج در دست اجر است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسینعلی امیری روز پنجشنبه در بازدید از ناحیه منفصل شهری «نایسر» در سنندج اظهار داشت: باید هر چه زودتر تکلیف اسناد اراضی و املاک این ناحیه و صدور سند برای آنها اقدام شود زیرا نبود این اسناد مشکلات حقوقی و اجتماعی زیادی بدنبال دارد. 
معاون پارلمانی رئیس جمهوری خطاب به مسئولان اجرایی استان کردستان گفت: نباید تمام توان و انرژی خود را صرف بازسازی و عمران نواحی منفصل شهری کرد بلکه اصل و اساس هر کار و اقدامی را مسائل حقوقی تشکیل داده و باید به این بخش توجه ویژه ای داشته باشید. 
وی با بیان اینکه کارهای اساسی عمرانی خوبی در نایسر سنندج در دست اجراست هر چند نیازهای مردم زیاد است، افزود: استانداری کردستان در 2 سال گذشته برنامه‌های خوبی در این ناحیه اجرا و عملیاتی کرده است. 
امیری ادامه داد: مردم به عنوان ساکنان این منطقه باید خود نیز در بازسازی و بهسازی محل زندگی خود مشارکت کنند تا کارها زودتر و بهتر به نتیجه برسد. 
وی با بیان اینکه خدمات دولت در نواحی منفصل شهری سنندج و از جمله نایسر در حوزه‌های درمان، آموزش، ورزش، فضای سبز و بهسازی معابر متمرکز است افزود: رئیس جمهور من را بعنوان نماینده خود و یک فرد کُرد زبان بە کردستان فرستادە است تا مشکلات را از نزدیک بررسی و گزارشات لازم را جهت اقدام بە خدمت ایشان اعلام کنم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان هم در این بازدید با اشاره به اینکه نایسر حدود 75 هزار نفر جمعیت دارد، افزود: از دو سال پیش اجرای پنج طرح شاخص و ویژه در این ناحیه آغاز شده است که یکی از این پروژه ها مجتمع فرهنگی، هنری و ورزشی است که 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 
شهرام ملکی گفت: آموزش و اشتغال مهمترین مباحث و مسایل در نواحی منفصل شهری بویژه نایسر است‌. 
وی اظهار داشت: چند سازمان مردم نهاد برای توانمندسازی اقتصادی و آموزش در ناحیه منفصل شهری نایسر ما را یاری می کنند. 
دیدار با خانواده شهدا، امام جمعه پیشین سنندج، نخبگان، برگزیدگان استان و حضور در جشن انقلاب از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون پارلمانی رئیس جمهوری به کردستان است. 

 
امتیاز دهی