*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور درگذشت حلیمه خانیان را تسلیت گفت معاون امور مجلس رییس جمهور با ارسال پیامی، درگذشت بانوی موءمنه، مرحوم حلیمه خانیان ، همشر شهید سید حمزه سجادیان و مادر شهیدان سید داوود، سید ابوالقاسم، سید کاظم و سید کریم سجادیان را به خانواده و بستگان آن سفرکرده تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس رییس جمهور، متن پیام دکتر امیری به این شرح است:
           "انا للله و انا الیه راجعون"
فقدان بانوی فداکار، سرکار خانم حلیمه خانیان، همسر شهید والامقام، سیدحمزه سجادیان و مادر چهار شهید سرافراز، سیدداود، سیدابوالقاسم، سیدکاظم و سیدکریم سجادیان موجب اندوه شد.
ایشان بی شک، با تاُسی از اهل بیت (علیهم السلام) و پیروی عملی و خالصانه از راه و رسم زندگی اسوه ی زنان دو عالم و بهانه ی خلقت، حضرت فاطمه ی زهرا(ش) بود که توانست آنچنان با صلابت، عزیزترین عزیزان خود را، یکی پس از دیگری برای پاسداری از میهن اسلامی تقدیم و سالیان طولانی، بار سنگین رنج و غم فراغ را تحمل کند تا به این جایگاه رفیع نائل آید و قهرمان و الگوی زنان مسلمان وانقلابی شود.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده ی محترم و سایر بستگان مرحومه تسلیت می گویم و از درگاه ایزد متعال می خواهم این بانوی موءمنه را با شهیدان عالیقدرش محشور گرداند، ان شاءالله .
                "حسینعلی امیری" 
      معاون امور مجلس رییس جمهور
 
امتیاز دهی