*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از سرمایە گذاری خارجی است معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه سرمایه و امنیت سرمایه گذاران در ایران تضمین شده است، گفت: سیاست دولت تدبیر و امید حمایت از سرمایە گذاری خارجی است. به گزارش خبرنگار ایرنا، حسینعلی امیری عصر پنجشنبه در مراسم امضای تفاهم نامە احداث پروژە تجاری - خدماتی میان شهرداری سنندج و یک سرمایەگذار کُرد عراقی اظهار داشت: خون مردم ایران و عراق با هم آمیختە است و پیوندهای عمیق فرهنگی و تاریخی میان مردمان دو طرف وجود دارد.
وی با بیان اینکه کردستان ایران، مکانی امن برای علاقە‌مندان بە سرمایە‌گذاری است، افزود: امیدواریم روز بە روز شاهد تعمیق بیشتر روابط طرفین در بخش‌های مختلف باشیم.
این تفاهم‌نامە برای احداث پروژه خدماتی - تجاری در شهر سنندج بین شهرداری سنندج و یک سرمایه‌گذار کُرد عراقی منعقد شده و سرمایه گذار بیش از 500 میلیارد ریال به عنوان سرمایه اولیه برای اجرای این پروژه در نظر گرفته است.
تفاهم نامه احداث این پروژه خدماتی - تجاری در حضور امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، فیروزی معاون اقتصادی و ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان و جمعی از مدیران اقتصادی و اجرایی این استان به امضای صیدی شهردار سنندج و سرمایه گذار عراقی رسید.
 
امتیاز دهی