*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
زیرگذر رسالت ایلام با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح شد تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله حیدری - چهار راه رسالت شهرستان ایلام امروز پنجشنبه و در ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، حسینعلی امیری روز پنجشنبه در حاشیه آئین افتتاح این پروژه اظهار داشت: هفته دولت فرصتی مناسبی برای بررسی و ارزیابی کارنامه یک ساله دولتمردان و مدیران دستگاه‌های اجرایی و برنامه ریزی برای رفع آنها یا کاهش نواقص و تقویت نقاط قوت در سال آینده است.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه توسعه ای به استان های درگیر جنگ تحمیلی و نقاط محروم دارد، یادآور شد: هدف اصلی دولت ارائه خدمات مطلوب در حوزه های مختف به مردم و تلاش به تکمیل پروژه های عمرانی و زیرساختی عام المنفعه است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تقدیر از تلاش های مدیریت ارشد استان و عوامل مجموعه شهرداری در  تکمیل زیرگذر رسالت شهر ایلام گفت: این پروژه تنها یک طرح عمرانی و مهندسی شهری نیست بلکه یک سازه اجتماع محور نیز محسوب می شود و احداث آن باعث رفع یا کاهش بسیاری از مشکلات شهری در ایلام شده است.
امیری اضافه کرد: ایجاد بدون وقفه این زیرگذر در واقع یک کار جهادی بود که با همکاری مردم و کسبه منطقه، استانداری و حمایت دولت، مجموعه شهرداری و شورای شهر، ... به موقع احداث و در هفته دولت به مردم ایلام اهدا شد.
شهردار ایلام نیز در این آئین گفت: یکی از برنامه های شهرداری مدیریت ترافیک شهری با ایجاد پروژه های بزرگی چون این زیرگذر است که با احداث آن ۴۰۰ میلیون تومان صرفه جویی مالی، ۲۰۰ میلیون تومان کاهش زمان و تصادفات، بازگشت ۸۰۰ میلیون تومان سرمایه احداث طرح در سال اول استفاده از جمله مزایای این طرح است.
زیرگذر رسالت به طول ۵۰۵ متر با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال به مدت ۱۶ ماه احداث شد.
۷۰ درصد این اعتبار از محل منابع داخلی شهرداری و ۳۰ درصد از محل منابع استانی تامین شد.
 شهر ۲۲۰ هزار نفری ایلام بدلیل عرض بسیار کم معابر و تجمع مراکز خدماتی در هسته مرکزی شهر با معضل ترافیک مواجه است و چهارراه رسالت و میدان شهید کشوری شهر ایلام از جمله مناطقی است که بار ترافیکی بسیار زیادی دارد و در مواقعی از روز با گره ترافیکی مواجه می شود. 
معاون پارلمانی رئیس جمهور روز گذشته به‌منظور حضور در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌ها و پروژه‌های هفته دولت به استان ایلام سفر کرده است.
شرکت در نشست های قرارگاه سیل، اربعین، دیدار با انجمن های مردم نهاد، جشنواره شهید رجایی، افتتاح یا کلنگ زنی پروژه های مختلف از جمله برنامه های سفر ۲ روزه سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان ایلام است.
 
امتیاز دهی