*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
امیری: دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر به دنبال حفظ شان انقلاب هستند معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به حضور رییس جمهوری در مجلس برای پاسخ دادن به پرسش برخی نمایندگان گفت: دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر به دنبال حفظ شان انقلاب هستند و دشمنان ایران اسلامی در حسرت تفرقه و تنش میان قوا خواهند ماند. به گزارش ایرنا، با توجه به برگزاری جلسه رسیدگی به سئوال تعدادی از نمایندگان مجلس از رییس جمهوری، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت یادآور شد: سه شنبه مردم میهن اسلامی شاهد جلوه ای از همدلی و همراهی میان منتخبان مردم در مجلس شورای اسلامی خواهد بود. 
وی افزود: خداوندمهربان در قرآن می فرماید'واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا، مومنین به ریسمان الهی که همان وحدت و همدلی در جلب رضایت خداوند و خدمت به مردم است متوسل شوند و از تفرقه و افتراق پرهیز کنند' لذا فردا مردم عزیز کشورمان شاهد ظهور و تجلی وحدت و همدلی قوای مقننه و مجریه خواهند بود. 
معاون پارلمانی رییس جمهوری عنوان کرد: دشمنان خارجی نظام جمهوری اسلامی و در راس آن استکبار جهانی همواره به دنبال ایجاد تفرقه و تنش در ایران اسلامی بوده اند و البته با هوشیاری مردم و مسئولان آگاه نظام نتوانسته اند به اهداف خود دست یابند و فردا نیز در حسرت چنین آرزویی خواهند ماند، چرا که دولت و مجلس دو منتخب مردم همیشه و همواره در کنار هم خواهند بود. 
امیری ادامه داد: مطابق اصول متعدد قانون اساسی هر یک از قوای مقننه و مجریه دارای وظایف و اختیاراتی هستند و انجام و اجرای این اصول به عنوان میثاق ملی توسط نمایندگان و دولت به معنای تقابل نبوده، بلکه موجبات تالیف قلوب و نزدیک شدن هریک از قوا را با یکدیگر به ارمغان خواهد داشت همانگونه که قرآن کریم می فرماید'ان هذه انتکم امه واحده'.
وی درادامه تاکیدکرد:دولت و مجلس با تعامل و همراهی یکدیگر به دنبال حفظ شان، عظمت و اقتدار ملت و انقلاب اسلامی هستند و اجازه نخواهند داد تقابل دو قوه تلقی شود. 
معاون پارلمانی رییس جمهوری تصریح کرد: فردا مردم ما بار دیگر شاهد ظهور و تجلی رفتار کریمانه و گفت وگوی دو قوه در رسیدگی و پاسخگویی به مردم و حل مشکلات جامعه خواهند بود، همانگونه که برخی از نمایندگان بر تکریم دولت و تبعیت از توصیه های مقام معظم رهبری تاکید کرده اند. 
امیری گفت: اجتناب از بداخلاقی و رعایت اخلاق اسلامی همواره مورد تاکید ریاست محترم جمهوری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بوده و هست. 
وی اظهار امیدواری کرد: جلسه فردا مقدمه ای بر ارتقاء بهبود تعامل سازنده میان دولت و مجلس باشد و موجبات امیدواری در جامعه و میان مردم عزیزمان را بیش از پیش فراهم کند. 
 
امتیاز دهی