*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: ایران درحال عبور از تنگناهای اقتصادی است معاون پارلمانی رئیس جمهوری با ذکر اینکه تروریسم اقتصادی معیشت ملت ایران را نشانه گرفته‌ است گفت: مشکلات اقتصادی ایران با برنامه ریزی و مدیریت اصولی دولت و مسئولان مراحل پایانی خود را طی می کند. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان ایلام تصریح کرد: تعهد و شفاف سازی ایران اسلامی در مساله برجام و نیز قدرت موشکی و نظامی کشور و مقاومت مردم در برابر ناملایمات حاصله از تحریم های ظالمانه آمریکا باعث عقب نشینی جبهه غرب از مواضع خصمانه شد. 
وی یاد اوری کرد: دشمن  در ۱۸ ماه اخیر با طراحی و توطئه های مختلف  اقتصادی،‌ فرهنگی و رسانه ای علیه ایران اسلامی به دنبال آن بود که مردم را مقابل نظام بکشاند. 
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: طراحی و توطئه های دشمن علیه انقلاب اسلامی نتیجه عکس داد و اتحاد، انسجام،‌ همکاری و همراهی مردم، مسئولان اجرایی و نظامی و رهبری را بیشتر از گذشته کرد.
وی افزود: به فرموده رهبری دشمن اقتصاد و معیشت کشور را نشانه گرفته و مسئولان باید راهکارهای برون رفت از مشکلات اقتصادی را در دستور کار داشته باشند و از واحدهای تولیدی درآمدزا و اشتغال محور حمایت کند.
امیری تاکید کرد: ایران اسلامی با مولفه های قوی چون اتحاد، انسجام و همبستگی موجب شکست و سرخوردگی دشمنان شد به گونه ای که ادبیات زیاده خواهانه آنها تغییر کرد و معترف به شکست و زبونی خود در برابر جمهوری اسلامی شده اند.
 معاون رییس جمهوری یادآوری کرد: آمریکا با خروج یک طرفه و نقص معاهده بین المللی بر جام سعی داشت ایران را در تنگنای اقتصادی قرار دهد در حالی که مفاد بر جام به عنوان یک سند معتبر بین المللی قابل اجرا در سطح جهان است.
وی به مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی توصیه کرد: از اتخاذ تصمیم های اتفاقی و بی پایه اجتناب ورزند و نسبت به چالش ها و مشکلات آینده برنامه ریزی دقیق داشته باشند.
 
امتیاز دهی