*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: سلامت زائران از محورهای مهم اربعین است معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: تامین سلامت زائران از محورهای مهم و تعیین کننده در راهپیمایی بزرگ اربعین است. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری چهارشنبه شب در دومین مجمع سلامت استان ایلام با محوریت سلامت در اربعین افزود: اربعین رزمایش قدرت سیاسی، اجتماعی و عبادی جهان اسلام است و هر روز رونق بهتر و بیشتری پیدا می کند.
وی تاکید کرد: اربعین در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین اجتماعات مسلمانان است و هر سال عظمت و استقبال از آن افزایش می یابد.
معاون رئیس جمهور اظهار کرد: اربعین مورد تایید رئیس جمهوری است و یکی از موضوعاتی است که همواره قبل، حین و پس از برگزاری در جلسات هیات دولت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. 
امیری افزود: اربعین نباید شکل دولتی بگیرد و همچنانکه توسط خود مردم با عشق، علاقه و اعتقاد شکل گرفته است باید ادامه یابد. 
وی تاکید کرد: با این حال تمامی دستگاه های اجرایی موظف هستند تمهیدات لازم برای پذیرایی از زائران را بیاندیشند. 
**استاندار ایلام: 67 درصد زائران اربعین از مرز مهران تردد کردند
استاندار ایلام نیز گفت: سال گذشته 67 درصد زائران اربعین از مرز مهران تردد کردند و مسئولان استان در زمینه تامین سلامت آنها رسالت بزرگی را به انجام رساندند. 
قاسم سلیمانی دشتکی افزود: تنها در یک شبانه روز 270 هزار زائر وارد مرز مهران شدند که نیاز به ارائه خدمات پیشگیری بهداشتی و درمانی موثری برای جلوگیری از شیوع بیماری های خطرناک داشت. 
وی تاکید کرد: امسال در زمینه سلامت زائران اربعین تحولات بسیار بزرگی ایجاد شده است که منجر به پیشگیری بیش از پیش از شیوع بیماری های واگیردار خواهد شد. 
وی ابراز امیدواری کرد: اقدامات انجام شده در زمینه پیشگیری از بیماری ها به جلب رضایتمندی زوار و مردم استان منجر شود. 
 
امتیاز دهی