*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
با حضور دکتر امیری و دو وزیر پیشنهادی رییس جمهوربه مجلس شورای اسلامی: نشست معاونین پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی با محوریت بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.  نشست شورای معاونین امور مجلس وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی با حضور دکتر امیری معاون امورمجلس رییس جمهور ، آقایان حاجی میرزایی و مونسان، گزینه های پیشنهادی رییس جمهور به مجلس برای وزارتخانه های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ، معاونین پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی کشور، صبح امروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری ، آقای دکتر امیری معاون محترم امور مجلس رییس جمهور در جلسه ای که صبح امروز به ریاست ایشان و با حضور معاونین پارلمانی وزارتخانه ها و سازمانها برگزار شد، ضمن تبیین جایگاه این دو وزارتخانه با اشاره به این مهم که از منظر دولتت ، آموزش و پرورش و حل مشکلات و مطالبات جامعه فرهنگیان دارای اولویت میباشد و دولت در معرفی وزیر پیشنهادی برای تصدی پست وزارت ، ویژگیهای متعددی که بتواند بستر ساز رفع مشکلات این وزارتخانه باشد را مد نظر قرار داده است.
در ادامه معاون امور مجلس رییس جمهور با تاکید بر نقش و جایگاه وزارتخانه میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، خاطر نشان ساختند که با عنایت به شرایط تحریم و مسائل متعدد در حوزه اقتصاد و اشتغال ، صنعت گردشگری می تواند به عنوان پیشران در رفع مشکلات و مسائل این حوزه ، نقش برجسته ای در دوران تحریم ایفا نماید.
دکتر امیری در ادامه به تبیین نگاهخ دولت و شخص رییس جمهور در تعامل و همراهی با مجلس در راستای رفع گرفتاری ها و مشکلات مردم پرداخته و اظهار امیدواری کردند که با ارائه برنامه های مبتنی بر واقعیت ها و ظرفیت ها توسط دو وزیر محترم پیشنهادی به نمایندگان مجلس بتوانیم شاهد رای اعتماد باشیم.
وی به ارتقاء سطح تعاملات وزارتخانه ها و دستگاه های اجرائی با مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و از معاونین پارلمانی خواست، نمایندگان محترم را در جریان اقدامات انجام شده وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی بویژه در هفته دولت قرار دهند.
در پایان وزرای پیشنهادی به ارائه برنامه های خود پرداختند.

 
 
امتیاز دهی