*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام معاون پارلمانی رئیس جمهور به مناسبت حادثه زلزله آذربایجان شرقی حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور در پی حادثه ی زلزله ی دیروز در آذربایجان شرقی که به کشته و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان و تخریب بناها و ساختمانها در شهرهای ترک، میانه و روستاهای اطراف منجر شد ، پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس رئیس جمهور، متن پیام دکتر امیری به این شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
واقعه ی ناگوار زلزله ی روز جمعه در بخش هایی از استان آذربایجان شرقی که متاسفانه باعث فوت پنج هموطن عزیزمان شد و بیش از 300 مصدوم بر جای گذاشت، آدینه را به کام ملت ایران تلخ کرد و کشور را در تاثر و اندوه فرو برد.
ملت غیور و دولت خدوم در این آزمون غیرت نیز سربلند بوده ، از هیچ تلاشی برای کمک به هموطنان زلزله زده دریغ نخواهند کرد و با خلق جلوه هایی زیبا از نمایش اخلاص و ایثار و فداکاری، با خدمت صادقانه به یاری مصیبت دیدگان خواهند شتافت.
اینجانب این مصیبت را که در باورهای دینی و اعتقادی ما،‌ بلیه و مشیت الهی است، به ملت ایران به ویژه هموطنان آذری زبان و مردم شریف شهرهای ترک، میانه و روستاهای تخریب شده تسلیت عرض نموده، از درگاه حضرت سبحان (جل و علا) برای درگذشتگان ، آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان و مصدومین این حادثه ، سلامتی ،‌ صبر و بردباری مسئلت می نمایم.
                                    حسینعلی امیری
                                     معاون امور مجلس رئیس جمهور
 
امتیاز دهی