*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام معاون امورمجلس رئیس جمهور به مناسبت 14 و 15 خرداد دکتر امیری معاون امورمجلس رییس جمهور به مناسبت 14 و 15 خرداد پیامی صادر کرد به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس رییس جمهور متن پیام دکتر امیری به این شرح است: 
 
باسمه تعالی
 
خداوند متعال تقدیر را برآن داشته است که نیمه خردادنقطه عطفی باشد بر انقلابی که حکومت دینداران را احیا نمود و آوازه رسیدن به حکومت جهانی عدل  مهدوی را در دلها به نجوا گذاشت .نقطه آغازین این انقلاب را قیامی خونین و عزایی عمومی در 15 خرداد 1342 رقم زد و آن شگرفی را که همگان بر آن باور نداشتند با انفاس قدسی خمینی کبیر به ثمر رساند و بنا نهاد .
خونهای پاک و مقدس قائمین 42 ، بذری را آبیاری نمود که امروز درخت تناور چهل ساله ای شده است که به لطف خداوند متعال و امامت امامان آن و پایداری و صبوری و نجابت و ایثار و از خود گذشتگی ملت شریف و بزرگ ایران در جهان به بزرگی و عظمت ازآن یاد میکنند
نظامی که حتی دشمنان آن در برابر صلابتش سر تعظیم فرود آورده و هرچند برایشان مشکل، اما مجبور به ادای احترام بر آن هستند و کلاه از سر خود برمیدارند.
نیمه های خرداد این مسیر ابتدا با غم و دوری و فراغ است و در ادامه با امید و پیروزی و آغاز فصلی نو مصادف می شود.
از خاکستر اندوه شهادت عزیزان این خاک سیمرغ انقلابی شیرین و بزرگ بیرون آمد و از فراغ جانکاه بنیانگذار آن زعامتی نوین در فصلی جدید و بر همان محور پاک آغاز گردید.
نیمه خرداد هرسال یاد آور همه آن اندوه ها و تمام آن شگرف هاست.ما قیام را از این ایام فرا گرفتیم صبر در فراغ بهترین عزیزان را در این ایام مشق نمودیم و امید به آینده را با رهنمود های راهنمایی حکیم در درون خود باور کردیم. امیدی که آغاز گر آن ، پایانی بر هژمونی جهان تک قطبی بود و این همه امید بخش ملت های مظلوم جهان!
از این رو بر خود واجب میدانیم تا ایام "تا ابد عزای عمومی" 14 و 15 خرداد را به ملت شریف ایران تسلیت گفته و آغاز رهبری حکیم فرزانه ، حضرت آیه الله خامنه ای را گرامی بداریم.
امید به فرداهایی روشنتر و موفقتر را برای ملت بزرگ ایران در ظل توجهات حضرت حق، مسالت دارم.
حسینعلی امیری
معاون امورمجلس رییس جمهور
 
امتیاز دهی