*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید تاثیرات قابل توجهی در نهضت ساخت داخل دارد معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید نمایشگاهی نیاز محور است، آن را اقدامی مثبت و پسندیده دانست که تاثیرات قابل توجهی در نهضت تولید داخل دارد. به گزارش خبرگزاری صنایع، حسینعلی امیری در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های تولید داخل و رونق تولید و در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع، اظهار داشت:برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل در سال رونق‌تولید اقدامی مثبت و پسندیده بود که تاثیرات قابل توجهی در نهضت تولید داخل دارد، نهضت و رویکردی که دولت و مجلس برنامه‌های ویژه‌ای برای حمایت از آن خواهند داشت.
 
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل را نیاز محور دانست و افزود:مواردی که در بخش صنعت باید از خارج تامین می‌شد در این نمایشگاه در معرض نمایش گذاشته شده و این‌ها مواردی هستند برای تکمیل خودکفایی در صنعت که از اهمیت زیادی برخوردار است.
 
وی تصریح کرد: نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید با هماهنگی بخش‌های علمی کشور مثل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاونت علمی ریاست‌جمهوری با بخش‌های دانشگاهی و دانشمندان و متخصصانی که در این حوزه فعالیت دارند برگزار شده که این هماهنگی خوب و حضور اعضای دولت در این نمایشگاه، با توکل به خداوند متعال، یک خروجی مطلوب را به همراه خواهد شد.
 
امیری در ادامه بیان کرد:ما معتقدیم که اگر تولید رونق پیدا کند و واحدهای صنعتی با ظرفیت کامل کار کنند در غلبه بر تحریم‌های ظالمانه آمریکا موفق خواهیم بود، تقریبا در یک سال گذشته شدیدترین تحریم‌ها بر ما اعمال شده و آنچه صنعت کشور را سرپا نگه داشته، اعتقاد به رونق تولید بوده است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید و در پایان با اشاره به طرح‌ها و لوایح مرتبط با رونق تولید، اظهار داشت: بیش از ۶۰ لایحه توسط دولت به مجلس ارائه شده که بخش قابل توجهی از این لوایح مربوط به رونق تولید و توسعه اشتغال، ارتقای سطح معیشت مردم و اصلاح نظام بانکی است که دولت ۲۲ لایحه را با اولویت به مجلس داده و درخواست کرده که در مدت باقیمانده ازمجلس دهم مورد رسیدگی وتصویب قرار بگیرد.
 
امتیاز دهی