*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
در دیدار نوروزی با معاونین، مدیران و کارکنان معاونت امور مجلس ریاست جمهوری مطرح شد : دکتر امیری :‌ ماموریت مهم این معاونت در پیوست حکم رییس جمهور، نظارت و ارزیابی عملکرد وزرا و معاونین پارلمانی دستگاه های اجرایی است دکتر امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور در اولین روز کاری پس از تعطیلات نوروز در جلسه ای با حضور معاونین، مدیران و کارکنان معاونت امور مجلس ریاست جمهوری ، با بیان اینکه سال 97 برای مجموعه ی این معاونت سال پر کاری بود، از تلاش همه ی همکارانش طی یک سال گذشته تقدیر و تشکر کرد. ‌به گزارش روابط عمومی، دکتر امیری با اشاره به دشمنی های حکام نابخرد آمریکا و رژیم صهیونیستی گفت :‌ روز به روز هیات حاکمه ی نابخرد آمریکا سعی دارند تحریم های ظالمانه را بیشتر کرده و مردم عزیز ما را در شرایط سخت تر زندگی قرار دهد، ان شاالله با تدبیر و برنامه ریزی بتوانیم  از این شرایط سخت عبور کنیم.
معاون امور مجلس رئیس جمهوربا اشاره به تلاش های معاونت های تقنینی و نظارت و هماهنگی ، گفت :‌ درسال 97 در کنار لوایح،  طرح هایی را نیز در صحن مجلس مطرح شد و با توجه به اینکه یکی از وظایف این معاونت ،‌توزیع طرح ها بین دستگاه ها و اخذ نظرات کارشناسی آنهاست، همکاران ما در معاونت تقنینی، بخوبی از عهده ی آن برآمدند.
وی به جلسات منظم و پربار با معاونین پارلمانی دستگاهها و وزارتخانه ها که دستاوردهای ارزشمندی نیز داشت و همچنین  به طرح های انجام شده در جهت کارآمدی نظارت و هماهنگی نیز اشاره کرد.
دکتر امیری گفت:‌ در سالی که گذشت سفرهایی نیز به استانها داشتیم  وهرچند کار ما در این معاونت، ستادی است و این معاونت کار عملیاتی و اجرایی ندارد، ولی وقتی اثر بخشی سفرهای استانی مورد ارزیابی قرار گرفت، مشخص شد خیلی مفید و سازنده است.
دکتر امیری در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به پیوست حکم ابلاغی رئیس جمهور به این معاونت افزود :‌ با تلاش همکاران ، برنامه ای منطبق با استانداردهای موجود و با قابلیت اندازه گیری تدوین گردید که این مهم  در برنامه ریزی یک مزیت تلقی می شود.
وی به نقش معاونت امورمجلس در نظارت و ارزیابی وزارتخانه ها  و معاونین پارلمانی وزرا در حوزه امور مربوط به مجلس شورای اسلامی در حکم پیوست ابلاغی از جانب رییس جمهور اشاره نمود و افزود:  این امر نشان دهنده اهمیت جایگاه و نقش معاونت امورمجلس می باشد.
دکتر امیری در پایان برای مدیران و همکاران این معاونت آرزوی موفقیت کرد و برآورده شدن انتظارات رییس جمهور از معاونت امورمجلس ریاست جمهوری در سال 98 را نیز خواستار شد.

 
 
امتیاز دهی