*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
سیاست های عمومی دولت در استان ها پیگیری می شود معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: رییس جمهوری تاکید دارند اعضای دولت با سفر به نقاط مختلف کشور از نزدیک در جریان مسایل استان ها بوده و سیاست عمومی دولت را در استان ها پیگیری کنند. حسینعلی امیری روز سه شنبه پس از ورود به اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: دولت و شخص رییس جمهوری بر گفت و گو با مردم تاکید دارد و در این راستا به خوزستان سفر کردم.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا، آیت ا... موسوی جزایری و آیت ا... شفیعی از برنامه های این سفر است گفت: بازدید از چند واحد تولیدی و کارگری و گفت و گو با کارگران از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است.
معاون پارلمانی رییس جمهور ادامه داد: اسفند هر سال در استان ها جشن استقلال کانون های وکلا به عنوان یک نهاد مهم صنفی برگزار می شود که پایان سفر ما به اهواز مقارن با حضور در همایش استقلال کانون وکلا است.
امیری در ادامه افزود: در طول 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم خوزستان دین خود را به این انقلاب ادا کردند لذا شایسته است که به بهترین شکل از این مردم تقدیر و تشکر کنیم.

معاون پارلمانی، رئیس جمهور با اشاره به لایحه پالرمو عنوان کرد: این لایحه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شده است. دولت چهار لایحه را برای تأمین مسائل داخلی و مراودات بین المللی با مؤسسات مالی و بانک‌های دنیا به مجلس تقدیم کرده است و مجلس آنها را تصویب کرده است.

امیری ادامه داد: دو لایحه تا کنون نهایی شده‌اند و دو لایحه همچنان در مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند که یکی از این لوایح، لایحه پالرمو است و امیدواریم مجمع تشخیص مصلحت نیز این لایحه را تأیید و به تصویب برساند.

وی خاطرنشان کرد: این لوایح از ضروریات ارتباطات بانکی و مالی با دنیا هستند و امیدواریم مورد تأیید و تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار بگیرند.
 
امتیاز دهی