*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه عمرانی، سخنرانی درمیان مردم اهل سنت و بازدید از مناطق سیل زده، اهم برنامه های سفر یک روزه معاون پارلمانی رئیس جمهور به استان گلستان حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری با استقبال غراوی سرپرست استانداری گلستان و مسئولین ارشد استان صبح امروز سه شنبه 10 اردیبهشت وارد استان شد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه عمرانی و تولیدی و بازدید از مناطق سیل زده، از جمله اهداف سفر یکروزه امیری به استان گلستان بوده است. 
معاون پارلمانی رییس جمهوری ابتدا با حضور در روستای رضا آباد فندرسک شهرستان رامیان، در میان اهالی شیعه و سنی این روستا سخنرانی کرد.
دکتر امیری ضمن تقدیر از مسئولان محلی و نمایندگان استان درمجلس، تصریح کرد: بسیاری ازمشکلات زیست محیطی وخشکسالی هایی که درسال های اخیر به وجود آمده، با برنامه ریزی های معمولی قابل حل نبود. بارش باران ها به گونه ای بود که علی رغم خسارات وارده می تواند موجب رونق کشاورزی درکشور شود و با همیاری مردم و مسئولین، زیان وضرر های سیل جبران خواهد شد .
معاون پارلمانی رئیس جمهوری خاطر نشان کرد: آنچه در شهرستان رامیان و استان گلستان قابل لمس بود همراهی اهل شییع و تسنن برای کمک رسانی به سیل زدگان بود و واژگانی چون انسان دوستی،  نوع دوستی و اتحاد و انسجام که برآمده از آموزه‌های دینی و اسلامی ماست در اینجا به نمایش درآمد که شاید مصادیق آن در تاریخ کمتر مشاهده شده است.
وی با بیان اینکه دولت در کنار مردم است و در تمامی مشکلات و تحریم ها درکنار مردم خواهند بود ، یادآور شد: مردم اثبات کرده اند که هر موقع به پشتیبانی آنان نیاز بوده، در صحنه حضور داشته اند.
وی همچنین از زحمات  روحانیت اهل سنت منطقه بخصوص مرحوم مولوی جمالزایی که محور وحدت در منطقه بود یاد کرد و درخصوص مشکلات شهرستان قول پیگیری داد.
امیری در ادامه سفر یک روزه به گلستان، ، کلنگ آغاز عملیات اجرایی ساختمان خانه مسافر شهرداری دلند را بر زمین زد. مساحت این پروژه ۲۸۰۰ مترمربع شامل ۱۰۰ واحد اقامتی در ۲۵ بلوک ۴ واحدی است و که با هزینه دو و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و کمک های نماینده شهرستان ساخته خواهد شد. 
معاون رییس جمهور همچنین بخش Icu بیمارستان حضرت معصومه شهرستان آزادشهر را افتتاح کرد و از بخشهای دیگر این بیمارستان نیز بازدید کرد.
بازدید معاون امور مجلس رئیس جمهور از شهرک صنعتی آزادشهر و افتتاح یک واحد تولیدی در این شهرستان از دیگر برنامه های این سفر بود. 
لازم به ذکر است، دکتر امیری در ادامه ی سفر امروز به گلستان، از مناطق سیل زده این استان نیز بازدید خواهد کرد. 

 
 
امتیاز دهی