*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
مراسم تشییع شهدا
دکتر امیری : امروز وظیفه ی همه ی ما حفظ و نگهداری از آرمانهای شهداست دکترحسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور صبح امروز برای تشییع و بدرقه ی یکصد وپنجاه شهید مظلوم دوران دفاع مقدس درجمع خیل مردم شریف تهران حضور یافت. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری دکتر حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس جمهور در مراسم شییع کاروان مطهر شهدا گفت : فرزندان  رشید ملت ، جان خود را فدای آرمانهایی کردند که اینک وظیفه ی ما حفظ و نگهداری از آن آرمانها به هر قیمتی است.
دکتر امیری با اشاره به وصیتنامه های شهدای جنگ تحمیلی ، ارزشهای انقلاب اسلامی را تبلور یافته در وصایای شهدا دانست و تاکید  کرد : شهیدان با نثار خون خود ، انقلاب اسلامی را برای نسل های متوالی بیمه کردند و تا نام و یاد شهدا در این کشور زنده است، هیچ قدرت خارجی و بیگانه ای نمی تواند گزندی به کشور برساند.
بنا به این گزارش، حضور مردم و قاطبه ی مسئولین در مراسم تشییع شهدای دفاع مقدس، نشانه ی بارز وحدت ملی در  کشور است.

مراسم تشییع پیکرهای ۱۵۰ شهید دوران دفاع مقدس با حضور مردم و مقامات لشکری و کشوری خانواده‌های شهدا و ایثارگران صبح امروز از مقابل دانشگاه تهران برگزار شد.
پیکر مطهر این شهدا پس از تشییع، از مقابل دانشگاه تهران به معراج شهدا منتقل می‌شوند.
این شهدا در عملیات‌های کربلای ۵ والفجر ۱، ۲ و ۸، رمضان، محرم، مسلم بن عقیل، و تک دشمن در زبیدات و بیت المقدس تفحص شده‌اند.
۳۵ شهید از ۱۵۰ شهید تشییع شده شناسایی شده است که در استان‌های اصفهان، بوشهر، خوزستان، خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری، سمنان، فارس، قزوین، گیلان، یزد و تهران به خاک سپرده خواهند شد.
 
 
امتیاز دهی