*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
دکتر امیری در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با انسجامی که میان رؤسای قوای کشور وجود دارد و همراهی مردم می‌توانیم از شرایط فعلی عبور کنیم معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: در آینده روشن کشور هیچ شک و تردیدی نداریم اما شرط این مساله آن است که مردم از دولت حمایت کنند. به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عمده جلسات دولت در زمینه بحث‌های معیشتی، اشتغال مردم، توسعه کشور و کاهش آثار تحریم‌ها برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه باید بدانیم اکنون در یک نبرد اقتصادی رسانه‌ای با دشمنان هستیم، افزود: برای شرایط‌ خاص ، دولت برنامه‌های متفاوتی را در نظر گرفته است.
امیری ادامه داد: دشمنان به دنبال آن هستند تا امید را از مردم بگیرند و آنها را ناامید کنند اما باید در این زمینه مردم با یکدیگر اتحاد داشته و در کنار هم باشند.
وی گفت: با انسجامی که میان رؤسای قوای کشور وجود دارد و همراهی مردم می‌توانیم از شرایط فعلی عبور کنیم.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به شرایط اقتصادی کشور گفت: اکنون شاهد آن هستیم که در اقتصاد کشور ثبات در حال ایجاد شدن است و مسائل معیشتی و اشتغال کشور نیز براساس گزارش‌های آقای نوبخت، رو به بهبود است.
امیری گفت: در آینده روشن کشور هیچ شک و تردیدی نداریم، اما شرط این مساله آن است که مردم از دولت حمایت کنند.
وی در ادامه درخصوص استعفای وزیر امور خارجه بیان کرد: من از روز گذشته تا کنون آقای ظریف را ملاقات نکرده ام و در جریان جزئیات این استعفا نیستم.
وی افزود: خبر استعفای آقای ظریف را فقط از طریق مطبوعات و فضای مجازی شنیده ام و اطلاعی بیش از این ندارم.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: بررسی و پیگیری استعفای آقای ظریف در صلاحیت رئیس جمهور است و من نمی‌توانم در این خصوص اظهار نظر کنم. در این زمینه با آقای روحانی نیز هیچ صحبتی انجام نداده ام.
 
امتیاز دهی