*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام معاون پارلمانی رییس جمهور به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دکتر امیری در پیامی سالروز آزاد سازی خرمشهر (سوم خرداد) را گرامی داشت. به گزارش روابط عممومی متن پیام دکتر امیری معاون امورمجلس رییس جمهور به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 
سالروز حماسه ی شکوهمند آزاد سازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به ملت غیور ایران،‌ مسئولین خدمتگزار و همه ی ایرانیان غیرتمند درسراسر دنیا که قلب شان برای استقلال و آزادی کشور عزیزمان می تپد، تبریک عرض می کنم.
سی و هفت سال پیش در چنین روزی رزمندگان اسلام با کمترین نفرات و امکانات و تجهیزات نظامی و درکمال بهت و ناباوری جامعه ی جهانی، خرمشهر را پس از دو سال اشغال توسط چندین لشکر دشمن تا بن دندان مسلح ، آزاد کردند. فتح الفتوحی که بعنوان نماد مقاومت، ایثار، پیروزی ملت ایران برای همیشه ی تاریخ ثبت شد.
آزادی خرمشهر جلوه ای از معجزه ی اراده ی الهی به نمایش گذاشت و نشانگر قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی، نظام دینی، رهبری معنوی و باور و ایمان و عشق امت به ولایت شد، وقتی در اولین سخن و پیام بشارت پیروزی گفته شد :‌ "خرمشهر را خدا آزاد کرد".
در سالروز این یوم الله ،‌ به روح بلند رهبر کبیر انقلاب اسلامی صلوات و درود می فرستیم و یاد و خاطره ی شهیدان بویژه شهدای معزز، جانبازان وایثارگران سرافراز عملیات " بیت‌المقدس" را گرامی می‌داریم.
حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رئیس جمهور
 
امتیاز دهی