*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون امورمجلس رئیس جمهور: تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی راهبرد کنونی دولت است دکتر حسینعلی امیری با اشاره به اینکه آمریکایی ها به دنبال تضعیف اقتصاد ملی کشورمان هستند، گفت: تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی راهبرد دولت در برهه کنونی است.  به گزارش ایرنا حسینعلی امیری که روز پنجشنبه برای حضور در سومین جشنواره ملی گیلاس اشنویه به آذربایجان غربی سفر کرده است، در آیین گشایش این جشنواره افزود: آمریکا و برخی از کشورهای غربی تضعیف اتحاد ملی ایرانیان از طریق فشارهای اقتصادی را دنبال می کنند. 
وی در استان موسوم به سرزمین اقوام و ادیان الهی که جلوه ای از وحدت ملت ایران به شمار می رود، اضافه کرد: ایجاد اختلاف بین مردم، قومیت ها و مذاهب نیز از اهداف مهم دشمنان به شمار می رود. 
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید سناریوهای مختلفی را برای مقابله با این رویکرد آمریکا و اسراییل طراحی کرده که از جمله آنها می توان به تحقق شاخص های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد. 
وی اضافه کرد: حمایت از تولید ملی و بخش خصوصی به عنوان مجاهدان اقتصادی کشور از مهم ترین بخش های فعالیتی دولت در ماه های پیش رو به شمار می رود. 
وی همچنین به تلاش دولت برای توزیع عادلانه امکانات اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید در راستای بهبود وضعیت اقتصادی کشور با دستور مقام معظم رهبری 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق ارزی برداشت کرده که از این رقم 260 میلیارد ریال به آذربایجان غربی اختصاص یافته است. 
معاون رییس جمهوری در امور مجلس با ابلاغ سلام دکتر روحانی به مردم آذربایجان غربی، گفت: فرهنگ غنی و تاریخ کهن مردم اشنویه از ویژگی های بارز این خطه از ایران اسلامی بوده و امنیت کنونی استان حاصل از جان گذشتگی و شجاعت مردمان این مرز و بوم است. 
وی افزود: مردم آذربایجان غربی در دوران جنگ تحمیلی رزمندگان رشید و جان برکفی را به جبهه ها گسیل داشتند و شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند؛ این مردم در پذیرایی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نیز پیشگام بودند. 
امیری برگزاری جشنواره ملی گیلاس را اقدامی ارزشمند در راستای تقویت بخش کشاورزی منطقه دانست و گفت: این جشنواره ها زمینه ساز ایجاد نشاط و شادمانی در میان مردم است. 
وی افزود: برگزاری این قبیل جشنواره ها علاوه بر تقویت اقتصاد خانواده ها موجب توسعه صنعت گردشگری و منطقه ای می شود. 
به گزارش ایرنا سومین دوره جشنواره ملی گیلاس از امروز در شهر اشنویه آغاز شد و تا اول تیر ماه ادامه می یابد؛ این شهرستان با 74 هزار نفر جمعیت در جنوب غربی ارومیه قرار دارد. 
اشنویه در نخستین سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مورد هجوم دشمنان قرار گرفته بود و عملیات آزادسازی این شهرستان مرزی توسط قرارگاه علمیاتی شمال غرب کشور در شهریور سال ۱۳۶۰ به فرماندهی شهید صیاد شیرازی و شهید مهدی باکری انجام شد. 
 
امتیاز دهی