*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
2
دولت لایحه شفاف سازی مقابله با فساد را تدوین کرد معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت : دولت تدبیر و امید با تاکید بر مقابله با فساد، لایحه شفاف سازی را تدوین کرده است. حسینعلی امیری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در سمنان افزود : یکی از راهبردهای دولت تدبیر و امید برای بهبود اوضاع اقتصادی امروز، مبارزه با فساد در سطوح مختلف است. 
وی تاکید کرد: به همین منظور دولت دوازدهم در تمام بخش ها به دنبال شفاف سازی به منظور جلوگیری از شکل گیری هر گونه فساد است. 
معاون پارلمانی رئیس جمهوری یادآور شد : دولت در این خصوص لوایحی تنظیم و تهیه کرده است که یکی از آن ها لایحه شفاف سازی است و لوایح مرتبط دیگری در دولت تدوین شده که تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود. 
وی به التهاب بازار در چند ماه گذشته اشاره و بیان کرد : با توجه به این مواردی که در کشور پیش آمد، رئیس جمهوری دستور پیگیری جدی به وزیران دادند به ویژه این تاکید به وزیران صنعت، معدن و تجارت، دادگستری و معاون حقوقی به منظور رسیدگی سریع به دلیل حساسیت حوزه کاری بیشتر بود. 
امیری با بیان این که دشمن با ایجاد فضای روانی هدفمند سعی دارد مردم را دچار تشویش خاطر و نسبت به آینده به تردید دچار کند، گفت: التهاب در بازارهای طلا، ارز و مسکن به همین دلیل رخ داد که اکنون فروکش کرده است. 
وی با یادآوری این که دولت وظیفه دارد تا معیشت مردم را تامین کند، خاطرنشان کرد : دولت مطالبات مردم را به حق می شناسد ولی امکانات کشور در برآوردن مطالبات محدود است و همه باید بدانند برنامه های دشمن کشور را وارد شرایط جدید کرده است. 
معاون رئیس جمهوری در امور مجلس بیان داشت : دکتر روحانی تاکید بر تلاش شبانه روزی دولتمردان برای پیشبرد نیازهای کشور و حل مشکلات مردم دارد و مردم باید بدانند دولت به آنها نیاز دارد و مردم باید همراه برنامه ها باشند تا برنامه ها به خوبی پیش برود. 
امیری مسوولان استان سمنان را از بهترین مسوولان کشور دانست و گفت: سمنان از جهات مختلف استانی است که در مسیر توسعه ظرفیت مناسب دارد. 
حسینعلی امیری در سفر یک روزه به استان سمنان در نشست شورای اداری حضور یافت و شامگاه امروز یک مجتمع گردشگری سنتی را در گرمسار افتتاح می کند
 
امتیاز دهی