*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: دشمنان، فرهنگ و اقتصاد کشور را هدف گرفته‌اند دشمنان انقلاب اسلامی فرهنگ و اقتصاد کشور را هدف قرار داده‌اند و باید با آگاهی و هوشیاری لازم برای مقابله با آنها اقدام کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، معاون پارلمانی رییس جمهوری روز شنبه در حاشیه افتتاح شرکت شوفاژکار تاکستان به خبرنگاران گفت: رسانه‌های دشمن به دنبال بی‌اثر کردن برنامه‌های فرهنگی نظام و انقلاب هستند و همه باید تلاش کنند تا خط مقدم دشمن در رسانه شکسته شود.
حسینعلی امیری به اعتراضات دی ماه ۹۶ اشاره کرد و گفت: دشمن خیلی تلاش کرد که از طریق رسانه به ارزش‌های انقلاب اسلامی آسیب بزند، اما مردم در چهل سالگی انقلاب اسلامی این توطئه را خنثی کردند که نشان از جنگ فرهنگی است.
وی به جنگ اقتصادی علیه کشور اشاره کرد و گفت: کشور در حال نبرد تمام عیار اقتصادی با دشمن است و در جبهه مقابل، وزارت خزانه داری آمریکا قرار دارد که همواره با ایجاد تنگناها و مشکلات اقتصادی، ارتباطات بانکی و مالی کشور را با خلل مواجه می‌کند.
این مسئول با اشاره به حمایت‌های مالی دولت از واحدهای صنعتی نیمه تمام، گفت: دولت در پرداخت تسهیلات به صنایع، واحدهای بالای ۸۰ درصد پیشرفت را در اولویت قرار داده است و باید همه دستگاه‌ها متوجه باشند که راه حل برون رفت از مشکلات تکیه بر توان داخلی است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری بر اجرای طرح‌های آب و خاک در کشور تاکید کرد و گفت: اهمیت دادن به این طرح‌ها مشکلات زیست محیطی را در کشور حل می‌کند و همچنین توسعه کشاورزی را سرعت می‌بخشد.
او با بیان اینکه تولیدکنندگان و صنعتگران در جامعه جهاد می‌کنند، اظهار داشت: بیشتر مشکلات صنعتی کشور به خاطر افزایش قیمت تمام شده محصولات و نبود مواد اولیه است که باید حمایت‌های لازم مسئولان در این زمینه صورت گیرد.
شرکت شوفاژکار تاکستان با هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در زمینه تولید انواع پکیج، دیگ‌های چودنی فولادی و آبگرمکن‌های دیواری فعالیت داشته و برای ۳۶۰ نفر اشتغالزایی کرده است.
معاون رییس‌جمهوری امروز به منظور افتتاح یک واحد صنعتی، حضور در شورای اداری شهرستان تاکستان، افتتاح جاده اک به اسفرورین، بازدید از مجتمع گلخانه نودهک و طرح سد نهب به شهرستان تاکستان سفر کرده است.
شهر تاکستان در ۴۰ کیلومتری مرکز استان قزوین قرار دارد.
 
امتیاز دهی