*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام تبریک معاون پارلمانی رییس جمهور به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز معاون پارلمانی رییس جمهور طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت به گزارش روابط عمومی, دکتر حسینعلی امیری معاون امورمجلس رییس جمهور در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید را تبریک گفت.
متن پیام ایشان به شرح زیر است : 
بسم الله الرحمن الرحیم
'یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ'
یک سال دیگر به عمر جهان اضافه شد و امسال طلیعه سال نو، با ماه پرخیر و برکت رجب و بعثت پیامبر اسلام(ص) و میلاد امیرالمومنین علی(ع)، معنویت و نورانیت خاصی پیداکرده است و حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی در تجدید حیات باطنی و فرصتی برای تازه شدن روح و بازنگریستن به زندگی است عطر و بوی دیگری دارد.
سال 97 با همه ی فراز و نشیب هایش به پایان رسید و تجربه های گران سنگی به اندوخته های ما اضافه کرد. در این سال اتفاقات مهمی از جمله "چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی " را داشتیم که با مشارکت پرشور و حداکثری مردم برگزار شد و این ایستادگی، ایثار و وفاداری ملت به ‌نظام و رهبری، جای سپاس به درگاه الهی دارد.
سال جدید به واسطه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بی‌تردید باردیگر شکوفه‌های حضور پرشور توام با شعور ملت غیور، برگ دیگری از حماسه و افتخار را بر دیوان بلند و پرآوازه این مرزبوم حک خواهد کرد.
ملت ایران همچنانکه  تا کنون در تمام صحنه ها پیروز میدان بوده در سال جدید و در صحنه نبرد اقتصادی هم، هرچند دشمن می‌خواهد مردم ما در مشکل، تهدید و تنگنا بمانند، پیروز میدان خواهد بود و رمز پیروزی ، تحقق "اقتصاد مقاومتی" است که رهبر فرزانه انقلاب بر آن تاکید دارند و مردم و مسئولین کشور باید با تأسی به فرامین رهبری و ایجاد فضای آرام و همدلی در سال جدید، بستر مناسب را برای شتاب دادن به پیشرفت کشور مثل گذشته در حمایت از دولت تدبیر و امید در همه عرصه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فراهم کنند.
سال نو، سال کار و تولید است و همه باید در کنار تنوع، تکثر و اختلاف سلیقه ها متحد شویم و به رونق تولید و تحقق خودکفایی همت کنیم. قدرت ملی در لوای تولید ملی محقق می شود وتولیدکنندگان و کارآفرینان در خط مقدم نبرد اقتصادی با دشمن ایستاده اندکه قهرمانان مردم در سال 1398 خواهند بود.
این‌جانب با عرض تبریک عید سعید نوروز و آرزوی طول عمر پربرکت برای مقام معظم رهبری و علو درجات برای ارواح طیبه شهدا و امام راحل، سالی سرشار از خیروبرکت، صحت و عافیت، موفقیت و پیروزی در همه صحنه‌ها برای مردم شریف ایران از خداوند منان مسئلت دارم.
حسینعلی امیری
 
امتیاز دهی