*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
در جمع اهالی اهل سنت روستای رضا آباد فندرسک شهرستان رامیان مطرح شد: معاون پارلمانی رئیس جمهور : مشکلات با همدلی و همراهی مردم و مسئولین مرتفع خواهد شد معاون پارلمانی رئیس جمهوری اظهار کرد : بی شک مشکلات با همکاری، همدلی و همراهی که در استان و کشور بین مردم ومسئولین وجود دارد رفع خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری؛ دکتر حسینعلی امیری صبح امروز سه شنبه 10 اردیبهشت با حضور در مسجد اهل سنت روستای رضاآباد فندرسک شهرستان رامیان ضمن تقدیر از مسئولان محلی و استانی و نمایندگان مردم استان در مجلس، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات زیست محیطی و خشکسالی هایی که در سال های اخیر به وجود آمده با برنامه ریزی های معمولی قابل حل نبود.

وی افزود: بارش باران ها به گونه ای بود که علی رغم خسارات وارده می تواند موجب رونق کشاورزی در کشور شود و با همیاری زیان ها و ضرر های سیل را جبران خواهد شد .

معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطر نشان کرد: آنچه که در شهرستان رامیان و استان گلستان قابل لمس بود همراهی اهل شییع و تسنن برای کمک رسانی به سیل زدگان بود و واژگانی چون انسان دوستی، نوع دوستی و اتحاد و انسجام که برآمده از آموزه‌های دینی و اسلامی هست به نمایش درآمد که شاید مصادیق آن کمتر در تاریخ مشاهده شود اما در استان این اتفاق به کرّات تکرار شده است. 

دکتر امیری ادامه داد: مردم استان گلستان که رنگین‌کمانی زیبایی از اقوام در کنار هم هستند از ابتدای انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی و در بسیاری از مشکلات در کنار هم بودند و با همدلی و همراهی انقلاب را به سرانجام رساندند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص اوضاع جهانی گفت: در شرایطی که هیئت حاکمه آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع منطقه چنین اوضاعی را برای ملت ایران ایجاد کرده بودند تا ملت ایران را به زانو در آورند با انسجام و اتحاد و همراهی مردم همه شریف این اتفاق ممکن نشد و آمریکا بدون عمل به تعهدات خود از برجام که به تایید شورای امنیت سازمان ملل رسیده بود خارج شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: مردم ایران در طول تاریخ ثابت کردند که تسلیم استکبار جهانی نخواهند شد و مردم و دولت در کنار هم هستند.
وی با بیان اینکه دولت در کنار مردم است و در تمامی مشکلات و تحریم ها در کنار مردم خواهند بود ، یادآور شد: مردم اثبات کرده اند که هر موقع به پشتیبانی آنان نیاز بوده در صحنه حضور داشته اند برای پیشرفت کشور از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد و داشتن چنین ملتی باعث فخر و مباهات است .

وی همچنین از زحمات روحانیت اهل سنت منطقه بخصوص مرحوم مولوی جمالزایی که محور وحدت در منطقه بود یادی کرده و و برای شادی روحشان دعا کرد و در عین حال در خصوص مشکلات شهرستان که توسط نماینده مردم و فرماندار شهرستان مطرح گردید قول پیگیری را دادند.

گفتنی است در این برنامه غراوی سرپرست استانداری گلستان، ابراهیمی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی دکتر امیری را همراهی کردند
 
امتیاز دهی