*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور به شهدای تاکستان ادای احترام کرد حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری روز شنبه با حضور در گلزار شهدای تاکستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد. در این مراسم هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین،بهمن طاهرخانی، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، رضا طاهری فرماندار تاکستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.
قرائت قرآن و فاتحه و همچنین گل افشانی مزار شهدا از محورهای این مراسم بود.
معاون رییس جمهوری در این مراسم پست و مسئولیت‌ها را در نظام مقدس جمهوری اسلامی، فرصتی برای خدمت به مردم دانست و خطاب به مدیران افزود: باید از این فرصت مسئولیت برای خدمت به شهدا، خانواده شهدا و ایثارگران بیشترین استفاده را داشت.  
وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید خوشبختانه تاکنون شاهد ارائه خدمات فراوانی در حوزه‌های مختلف خدمات‌رسانی به مردم بوده ایم، افزود:امیدواریم در آینده نیز کارهای انجام شده منشا رشد و تحول در مناطق مختلف استان از جمله شهرستان تاکستان باشد.
افتتاح یک واحد صنعتی، حضور در شورای اداری شهرستان تاکستان، افتتاح جاده اک به اسفرورین، بازدید از مجتمع گلخانه نودهک و طرح سد نهب از برنامه‌های معاون پارلمانی رییس جمهوری در سفر به تاکستان است.
شهر تاکستان با ۷۳ شهید گلگون کفن در ۴۰ کیلومتری مرکز استان قزوین قرار دارد.
 
امتیاز دهی