*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
بازدید معاون پارلمانی رئیس جمهور از بیمارستان ١۶٠تخت خوابی مرودشت معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر یک روزه به شهرستان مرودشت از بیمارستان ١۶٠ تخت خوابی مرودشت بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، حسینعلی امیری در سفر یک روزه به شهرستان مرودشت از بیمارستان در حال ساخت مرودشت که ١۶٠ تخت خوابی است بازدید کرد. 
از جمله مشکلاتی که این پروژه بیمارستانی با آن مواجه است مشکل تامین اعتبار ساخت است .

بیمارستان در حال احداث ۱۶۰‌تخت خوابی مرودشت ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.این بیمارستان در زمینی به مساحت ۶ هکتار در حال احداث است که با مشکل تامین اعتبار مواجه است.عملیات اجرایی بیمارستان دوم شهرستان مرودشت در قالب  ۱۶۰ تختخوابی از سال ۹۳ آغاز شده است.مرودشت به عنوان دومین شهرستان بزرگ فارس و توسعه جمعیت شهری و روستایی در چند سال اخیر و همچنین مجاورت با شهرهای شمال این استان که اغلب به این شهرستان مراجعه می‌کنند تنها  یک بیمارستان دارد که تکافوی درمان مردم را نمی‌دهد.

مکان احداث ساختمان بیمارستان جدید این شهرستان علاوه بر موقعیت جغرافیایی مناسب و و مالکیت قانونی و همچنین وجود امکاناتی مانند آب، برق، گاز و مخابرات موجب می‌شود مردم جنوب شهر بتوانند با سرعت و سهولت بیشتری خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کنند.

پارلمانی رئیس جمهور در ادامه سفر به شهرستان مرودشت  علاوه بر بازدید از این بیمارستان ،  افتتاح بوستان دانشمند و افتتاح زمین چمن مصنوعی از جمله طرح های است که در این سفر مورد بهره برداری قرار می گیرد. 
 
امتیاز دهی