*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
مقابله با اهداف دولت امریکا با هماهنگی دولت و مجلس در تصویب لوایح اقتصادی موضوع شرایط اقتصادی جدید کشور، در جلسه غیر علنی روز یکشنبه مورخ 3/4/97مجلس مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت به گزارش روابط عمومی معاونت پارلمانی رییس جمهور ، در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی دستگاههای اجرایی کشور جهت تامین ارز مورد نیاز کالاهای اساسی ، بر ضرورت همفکری و همراهی دولت و مجلس در تصویب لوایح اقتصادی با هدف مقابله با تحریم های دولت و  وزارت خزانه داری امریکا ،‌تاکید شد.
     در این نشست، دکتر اسحاق جهانگیری ، معاون اول رییس جمهور، ضمن اشاره به شرایط اقتصادی جدید و در پیش رو کشور و تشریح توطئه دولت امریکا جهت تشدید فشارهای اقتصادی بر ایران ، برخی تصمیمات هیات وزیران ، برای مواجهه با این برنامه ها و راهکارهای مقابله با تحریم های جدید ، از جمله کنترل نقدینگی و ساماندهی بازار ارز را برشمرد.
         در ادامه تعدادی از نمایندگان محترم مجلس و روسای محترم کمیسیونهای تخصصی اقتصاد ، کشاورزی و صنعت به اظهار نظر در خصوص برخی موارد پرداختند .سپس دکتر لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی جمع بندی از جلسه غیر علنی را ارائه نمودند.
          ارائه سرفصل ها ی موضوعات مشترک همکاری دولت و مجلس در قالب پیشنهاد به مجلس شورای اسلامی و نیز فعالیت کارگروه مشترک سه قوه ، ‌ازجمله نتایج جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس بود.
شایان ذکر است در این جلسه علاوه بر معاون اول رییس جمهور، وزرای اقتصاد، صنعت ، رییس دفتر رییس جمهور ، رییس کل بانک مرکزی ، رییس سازمان امور اداری و استخدامی و معاون پارلمانی رییس جمهور حضور داشتند.

 
 
امتیاز دهی