*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1

1
رییس جمهورعملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید معاونت امورمجلس ریاست جمهوری را با حضور امیری معاون امورمجلس بررسی و ارزیابی کرد عملکرد سال ۱۳۹۷ معاونت امور مجلس رئیس جمهور به همراه برنامه‌های آتی این معاونت، عصر چهارشنبه با حضور معاون امورمجلس رییس جمهور بررسی شد. به گزارش روابط عمومی، در این جلسه حسینعلی امیری معاون رئیس جمهور در امور مجلس به تشریح دستاوردها و برنامه‌های اجرا شده در سال ۹۷ در حوزه عملیاتی تحت مدیریت خود، نیازها و برنامه‌های سال جاری پرداخت.
معاون امورمجلس رییس جمهور ضمن ارائه گزارش عملکرد معاونت امورمجلس ریاست جمهوری در سال 1397، برنامه های سال 1398 این معاونت که مبتنی بر سند توسعه راهبردی و عناوین فعالیتها و پروژه های توسعه ای معاونت امور مجلس ریاست جمهوری و در راستای تحقق اولویت ها و رویکرد های پیوست حکم معاون امورمجلس رئیس جمهور می باشد را تشریح کرد و اجرائی شدن این برنامه را منوط به همراهی وزارتخانه ها  و سازمان ها به ویژه معاونت امورمجلس آنها دانست.
رئیس جمهور نیز در این جلسه پس از استماع گزارش ها، با قدردانی از تلاش ها و زحمات انجام شده، رهنمودها و نکاتی ضروری را برای بهبود روند اجرای برنامه های سال جاری این معاونت ارائه  فرمودند.
دکتر روحانی به اهمیت تعامل دولت و مجلس اشاره و به هماهنگی و هدفمند بودن فعالیت های سازمان پارلمانی دولت در کلیه وزارتخانه ها و دستگاه های اجرائی تاکید کردند و همچنین پرهیز از بخشی نگری و ارتقاء دانش پارلمانی و حضور اعضاء محترم دولت و مقامات اجرائی بر اساس برنامه، در مجلس شورای اسلامی و پیگیری لوایح بویژه لوایح مهم از جمله موارد مورد نظر آقای رئیس جمهور بود.

 
 
امتیاز دهی