*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
درسخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه مسجد سلیمان مطرح شد؛ دکتر امیری: دولت مردم آسیب دیده مسجد سلیمان را تنها نخواهد گذاشت معاون پارلمانی رئیس‌ جمهوری گفت: باوجود تمامی مشکلات ومحدودیت های مالی ناشی از تحریم های ظالمانه، باز هم دولت ، مردم آسیب دیده ی مسجدسلیمان را تنها نگذاشته و خسارت‌های آن ها به موقع پرداخت می شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس رئیس جمهور، حسینعلی امیری در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مسجدسلیمان، با بیان اینکه مسجدسلیمان مردم متعهد، نجیب و شهید پروری دارد، اظهار داشت : بهترین دوران کاری خود را در این شهرستان گذرانده و ارادت خاصی نسبت به مردم این شهرستان دارم.

امیری گفت :  مسجدسلیمان همیشه برای من یک شهر عزیز با مردمانی دوست‌داشتنی است که یک رابطه عاطفی قوی با مردم این شهرستان دارم.

امیری افزود :  امروز به نمایندگی از رئیس جمهور و هیئت دولت این افتخار را پیدا کردم تا برای بررسی وضعیت زلزله هفته ی گذشته در این منطقه حضور پیدا کنم و تمامی مسایل و مشکلات را از نزدیک مشاهده کرده و از زبان خود مردم شنیده و به هیات دولت منتقل کنم.

وی گفت : بخش های عمده ای از زیرساخت های این شهرستان را زلزله تخریب کرده که درهمان ساعتهای اولیه، رییس جمهور درتماس با استاندار خوزستان، دستورات لازم را برای رسیدگی جدی به مشکلات مردم آسیب دیده صادر کردند. 

وی افرود: متاًسفانه بخش‌هایی از واحدهای بهداشتی، آموزشی و مسکونی شهر در زلزله اخیر آسیب دیده است.

امیری در ادامه تصریح کرد: این وظیفه ی اخلاقی هر یک از مقامات دولت است که در بین مردم شریف این شهرستان حضور یافته و مسائل و مشکلات آنان را بررسی کنند. رئیس جمهور با تماس‌های مختلف با استاندار، از مشکلات مردم مطلع شده و بلافاصله دستورات لازم را صادر کردند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: خوشبختانه کارهای قابل قبولی در این مدت برای شهرستان مسجد سلیمان انجام شده و در آینده در حد توان، اعتبارات مختلفی برای حل مشکلات مردم در نظر خواهیم گرفت.

امیری بیان کرد: رئیس جمهور گفتند به مردم مسجدسلیمان بگویم ایشان و هیئت دولت تا آخرین روز حل مشکلات، کنار مردم مسجدسلیمان خواهند بود. این وظیفه دولت است که امروز در کنار مردم مسجدسلیمان باشد.

امیری تصریح کرد : دولت در کنار مردم خواهد ماند و مشکلات و مسائل ناشی از زلزله را به سرعت بررسی و اعتبار لازم برای پرداخت خسارت‌ها را نیز تأمین خواهد کرد.

وی گفت: استاندار خوزستان درمدتی که از زلزله گذشته، بارها درمنطقه حضور یافته ومشکلات مردم را به دولت انتقال داده که شایسته تقدیر  است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: اکنون درحال برآورد خسارت‌ها هستیم و تا هفته آینده ارزیابی‌ها به پایان می‌رسد و دولت برای پرداخت خسارت‌های مردم آسیب‌دیده ، اقدامات لازم را در دستور کار جدی قرار می‌دهد.

وی گفت: اگرچه تحریم‌های ظالمانه آمریکا و دشمنان ، ما را با محدودیت‌های منابع مالی مواجه کرده ، اما این وظیفه دولت است که امروز در کنار مردم مسجدسلیمان بماند و تا آخرین لحظه ، نیازهای آنها را برآورده کند.

امیری اظهار داشت: امید است بتوانیم به زودی از مشکلات ایجاد شده توسط دشمن و نیز مشکلات داخلی عبور کنیم.

وی گفت: اینکه مردم با وجود همه ی این مشکلات ، صبوری می کنند و پشتیبان نظام جمهری اسلامی هستند، جای تقدیر و تشکر دارد . کشور ما در مسیر توسعه قرار گرفته و به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، آینده روشنی در انتظار ایران اسلامی است.
 
امتیاز دهی