*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
حضور معاون امور مجلس رییس جمهوری در مناطق سیل زده گلستان معاون امور مجلس رییس جمهوری در ادامه سفر به استان گلستان از مناطق سیل زده آق قلا که همچنان با آبگرفتگی مواجه است، دیدن کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، حسینعلی امیری در آق قلا با همراهی سرپرست استانداری گلستان از وضعیت سیلاب منطقه و اسکان اضطراری سیل زدگان در مدارس و اماکن عمومی شهرستان سرکشی کرد.
معاون امور مجلس رییس جمهوری در این دیدار با تعدادی از خانواده های سیل زده گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان روند امدادرسانی و خدمات دهی به آنان قرار گرفت.
فرماندار شهرستان آق قلا در این بازدید گزارشی از اقدامات ستاد مدیریت بحران در سیلاب دوم ارائه کرد و گفت: با توجه به شرایط مساعد جوی و کاهش سرریز آب در مناطق بالادست و سد وشمگیر٬ حجم آب نسبت به روز گذشته حدود ۱۰ درصد کاهش داشته است.
امیری سپس در گرگان با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفت و گو کرد.
حضور در بین اهالی روستای رضا آباد رامیان و کلنگ زنی خانه مسافر شهر دلند، سرکشی از بیمارستان حضرت معصومه شهرستان آزادشهر و افتتاح اتاق آی سی یو این مرکز درمانی و همچنین بهره برداری از یک مجموعه اقتصادی در شهرک صنعتی آزادشهر در شرق گلستان از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون امور مجلس رییس جمهوری به گلستان بود.
با گذشت بیش از 40 روز از وقوع سیل در گلستان همچنان بخش هایی از استان با آبگرفتگی مواجه است و تاکنون 11 نفر بر اثر این حادثه قهری حان باخته اند.
 
امتیاز دهی