*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
‍ با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور پروژه واحد تولیدی آلیاژی کیمیای صبای اسفراین به بهره برداری رسید شرکت فولاد آلیاژی کیمیای صبا در اسفراین با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری از طریق ویدئو کنفراس و به دستور ریاست جمهوری به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور در آئین افتتاح و راه اندازی فاز ۱ و آغاز عملیات اجرایی فاز ۲ مجتمع ذوب و نورد فولاد آلیاژی کیمیای صبا در پیام ویدئو کنفرانسی خطاب به دکتر روحانی، رئیس جمهور به پروژه های مصوب سفر سال ۹۴ کاروان تدبیر و امید به اسفراین اشاره کرد و گفت: در سفر دور نخست رئیس جمهوری به خراسان شمالی دو پروژه صنعتی آذین فورج و فولاد کیمیای صبا کنگ زنی شد و برای راه اندازی فاز ۲ شرکت فولاد کیمیای صبا ۶ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام گرفته که ۵۰۰ نفر فرصت شغلی در این منطقه ایجاد خواهد کرد. 
دکتر امیری در ادامه به ظرفیتهای صنعتی شهرستان اشاره کرد و گفت: شرکت صنعتی فولاد آلیاژی کیمیای صبا بزرگترین پروژه بخش خصوصی در حوزه صنعت در کشور است.
دکتر حسن روحانی ریاست جمهوری هم از دکتر امیری معاون پارلمانی به عنوان حلقه اتصال دولت و مجلس یاد و خاطر نشان کرد: مجلس و دولت باید با برادری و مودت کارها را پیش ببرند.
وی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هم ابراز امیدواری کرد که مردم با انتخابشان بهترین ها را راهی مجلس کنند.

گفتنی است : شهرستان اسفراین با دارابودن دو صنعت بزرگ فولاد و لوله گستر و صنایع پایین دست آنها قطب صنعتی خراسان شمالی است.
 
امتیاز دهی