*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:دولت تعجیل دارد وزارتخانه بازرگانی شکل بگیرد دکترحسینعلی امیری گفت: دولت تعجیل دارد وزارتخانه بازرگانی شکل بگیرد تا مشکلات مردم حل شود. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکترحسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در مورد تشکیل وزارت خانه بازرگانی گفت: تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی یک دوره چند ماهه را با فراز و فرودهای بسیار گذرانده است، امروز کلیات، جزئیات و ماده واحده طرح در دستور صحن علنی مجلس قرار گرفت و رای آورد.
وی اظهارداشت: براساس این مصوبه، سازمان های برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی شرایط را فراهم کرده اند و این مصوبه فرایند تصویب را در شورای نگهبان طی خواهد کرد و پس از آن اجرایی می شود. وی اظهار امیدواری کرد، تشکیل وزارتخانه های صنعت و تجارت و خدمات بازرگانی همانند وزارتخانه های میراث فرهنگی و گردشگری بدون هیچ ایرادی به تصویب شورای نگهبان برسند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری تصریح کرد: تمرکز مباحث بازرگانی در یک وزارتخانه مشکلات نظام توزیع و نبود مدیریت واحد در بخش بازرگانی را حل خواهد کرد و دولت تعجیل دارد این وزاتخانه شکل بگیرد تا مشکلات مردم حل شود.
امیری درباره طرح شفافیت اموال مسروقه اظهارداشت: طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی فرایند قانونی خاصی دارد، وقتی در مجلس اعلام وصول می شود به دولت ارسال می شود و برای اظهارنظر در این زمینه باید صبر کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری درباره اعتراض برخی به عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس نماد مردم سالاری ایرانیان است، تشکیل مجلس شورای اسلامی نتیجه مبارزات زیاد و در انقلاب مشروطیت یکی از خواسته های مردم است.مجلس شورای اسلامی  نماد اراده عمومی است و  مجلس در نظام جمهوری اسلامی از جایگاه مهم و بالایی برخوردار است همانگونه که امام خمینی (ره) گفتند مجلس در راس امور قرار دارد.
 
امتیاز دهی