*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری: عملیات اجرایی 2طرح اقتصادی و خدماتی در بویراحمد آغاز شد عملیات اجرایی 2طرح اقتصادی و خدماتی شامل احداث طرح گلخانه ای تولید گل رز در زمینی به مساحت سه هکتار و کارخانه بازیافت شهر یاسوج و حومه با زیربنای 20 هکتار روز شنبه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری و جمعی از مسئولان استانی و محلی آغاز شد. به گزارش ایرنا، معاون پارلمانی رئیس جمهور در این آئین گفت: تاکید دولت بر تولید و اشتغالزایی است.
حسینعلی امیری افزود: سرمایه گذاران و تولید کنندگان ما جهادگران اقتصادی کشورند و هدف گذاری پوشش حمایتی از آنها انجام شده است.
امیری با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان گفت: حمایت از تولیدکنندگان و ارتقای اشتغال نیز در دستور کاری دولت قرار دارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آیین کلنگ زنی این طرح ها گفت: دولت برغم تنگناهای اقتصادی و کمبود منابع برای کمک به توسعه و رونق تولید و همچنین ایجاد طرح های زیربنایی در استان های محروم از جمله این استان اهتمام ویژه ای داشته است.
علی محمد احمدی اظهار داشت: البته به دلیل عمق محرومیت های تاریخی و مشکلات انباشت شده به نظر می رسد خدمات ارزشمند دولت نیز همچنان برای مردم ملموس و محسوس نیست.
وی تصریح کرد: برخی سیاه نمایی و بزرگنمایی ها از مشکلات، نارسایی و کمبودها نیز تا حدود زیادی به این مهم دامن زده که باید مراقب فرصت طلبی دشمنان در این راستا بود.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد همچنین میزان سرمایه گذاری برای اجرای طرح گلخانه ای تولید گل رز در روستای نرگاه بویراحمد را رقمی افزون بر 150 میلیارد ریال ذکر کرد.
احمدی ابراز داشت: حدود 80 درصد این میزان سرمایه گذاری در قالب تسهیلات بانکی و از محل اعتبارات اشتغال توسعه روستایی در استان بوده است.
احمدی میزان اشتغالزایی مستقیم این طرح را 25 نفر و ظرفیت تولیدی آن را نیز افزون بر 2 میلیون و 500 هزار شاخه گل شاخه بریده عنوان کرد.
 
امتیاز دهی