*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
دکتر حسینعی امیری: رییس جمهور در صورت ضرورت به تشخیص خودشان در زمان مقتضی نسبت به تغییر کابینه اقدام می کنند معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت : تغییر کابینه در صورت ضرورت با تشخیص دکتر روحانی رییس جمهور در فضای آرام و با احترام به افکار عمومی انجام می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری ، دکتر حسینعلی امیری روز پنجشنبه بعد از ورود به شهرستان سمنان  در گفت و گو با خبرنگاران افزود : ترمیم کابینه موضوعی است که رییس جمهور باید زمان و موقعیت آن را تشخیص دهد که چه افرادی با چه ویژگی هایی می توانند در کابینه خدمت کنند.
وی با بیان این که یکی از نیازهای کابینه روح احساس مسوولیت است ، یادآور شد : دولت دوازدهم با توجه به شرایط تاریخی خود تشکیل شد و اکنون با گذشت حدود یازده ماه و جنگ اقتصادی امریکا و صهیونیستها، کشور وارد مرحله و شرایط جدیدی شده است.
وی تاکید کرد : رییس جمهوری به شدت به خواسته ها و افکار عمومی احترام قایل هستند و تغییر رییس بانک مرکزی از روز گذشته در همین راستا بوده است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری تصریح کرد : اگر تشخیص رییس جمهوری بر این باشد که با ورود به شرایط جدید تغییری نیاز باشد این تغییر به اقتضای زمان انجام می شود.
امیری با اشاره به پاسخ به سخنان سران امریکا خاطرنشان کرد : علاوه بر پاسخگویی های شفاهی و رسانه ای داشتن برنامه عملی برای مقابله با این تهدیدها مهم است که این برنامه با هدایت رهبری و همکاری قوا و نقش تعیین کننده مردم در حمایت از نظام، اجرایی می شود.
وی ادامه داد : این برنامه با توجه به مقتضای شرایط تهیه شده که بخشی از آن اعلامی و بخشی هم اعمالی است تا ایران پیروز جنگ اقتصادی با امریکا باشد.
معاون رییس جمهوری در امور مجلس برای حضور در نشست شورای اداری و افتتاح یک مجتمع خدماتی و گردشگری در گرمسار امروز به استان سمنان سفر کرده است.

لازم به ذکر است چنانچه خبری غیر از مطالب فوق و به نقل از معاون پارلمانی رییس جمهور در رسانه ها و خبرگزاری ها منتشر شود مورد تایید نمی باشد و این معاونت حق هرگونه پیگیری را برای خود محفوظ می داند
 
امتیاز دهی