*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: مردم کردستان در هر شرایطی برای کشور فداکاری کردە‌اند معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مردم کردستان از آغاز انقلاب در هر شرایطی برای کشور فداکاری و در قبال آن احساس مسئولیت کرده اند به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسینعلی امیری پنجشنبه شب در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب در سالن آزادی سنندج اظهار داشت: مردم مهمانواز و شریف کردستان همواره پشتیبان ایران بوده اند وهر وقت به حضور آنان نیاز بود با همه وجود احساس مسئولیت کرده و به صحنه آمدند.
وی حضور پرشور مردم در جشن چهل سالگی انقلاب را نشان تعهد و درک عمیق مردم کردستان اعلام و اضافه کرد: در شرایطی که دشمن با رخنه اقتصادی در صدد تنگ کردن عرصه بر مردم است، مطمئن هستیم با حضور مردم از این گردنه نیز عبور می کنیم.
امیری گفت: در استان کردستان کارهای بسیاری در بخش حمل و نقل، آموزش عالی و مسائل اقتصادی انجام و یا در حال انجام بوده که این اقدامات تنها با حمایت و پشتیبانی مردم محقق شده است.
به گزارش ایرنا، امیری برای آشنایی با مشکلات کردستان روز پنجشنبه در آستانه فرا رسیدن دهه فجر به این استان سفر کرد.
بازدید از ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج، دیدار با خانواده شهید نادر تقی پوریان، حاج ماموستا سید صلاح الدین حسامی امام جمعه اسبق شهر سنندج و نخبگان و برگزیدگان استان از برنامه های معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر کردستان بود.
استان کردستان با 29 هزار کیلومترمربع مساحت، یک میلیون و 603 هزار نفر جمعیت و دارای 10 شهرستان، 30 شهر، 31 بخش، 86 دهستان و یک هزار و 677 روستای دارای سکنه است.
 
امتیاز دهی