*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: ۲۲ لایحه در اولویت تصویب مجلس دهم قرار داده شده‌است معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری گفت: ۲۲ لایحه در اولویت تصویب مجلس دهم تا پایان کار این مجلس قرار داده شده است که امیدواریم با سرعت عمل در دستور کار مجلس قرار گیرد. حسینعلی امیری جمعه شب در بدو ورود به آذربایجان‌غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از جمله این لوایح می‌توان به لایحه جامع انتخابات، لایحه جامع شفافیت، لوایح مربوط به رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم و حذف چهار صفر از پول ملی اشاره کرد.
وی اضافه کرد: لایحه حذف چهار صفر از پول ملی که برای آن تقاضای فوریت کرده‌ایم، از جمله مهترین لایحه ها به شمار می رود که برای همراهی و همکاری با مردم و آسان‌تر شدن محاسبات و نظام حسابرسی ارائه شده‌است.
وی بیان کرد: امیدواریم مجلس شورای اسلامی به این لایحه و لوایح دیگر ارائه شده در مدت فعالیت مجلس دهم رای بدهد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری از ارائه طرح تشکیل وزارت بازرگانی توسط نمایندگان مجلس و در دستور کار قرار گرفتن این طرح طی هفته های آینده خبر داد و اظهار کرد: دولت با این طرح موافق است و امیدواریم با تصویب آن، حوزه بازرگانی کشور منسجم و متمرکز شود.
امیری همچنین در خصوص اهداف سفر به آذربایجان‌غربی گفت: افتتاح چند طرح بزرگ از جمله سیلو و زیرگذر شهر بوکان و همچنین شروع عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی 165 روستا در این شهرستان از اهداف این سفر ۲ روزه به‌شمار می‌رود.
وی گفت: رئیس‌جمهوری تاکید ویژه‌ای به سفر اعضای هیات دولت به استان‌ها دارد و این سفر نیز در همین راستا و با توجه به دعوت استاندار آذربایجان‌غربی تمهید شده‌است.
 
 
امتیاز دهی