*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
پیام معاون پارلمانی رییس جمهور به مناسبت درگذشت مادر شهیدان شبیری معاون امورمجلس رییس جمهور به مناسبت درگذشت حاجیه خانم خاور لطفی پور جهرمی، مادر عالی مقام شهیدان گرانقدر محمدباقر، محمد حسن و محمد کاظم شبیری پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، متن پیام دکتر امیری به این شرح است:
 
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت بانوی مومنه حاجیه خانم لطفی‌پور جهرمی، مادرعالیقدر شهیدان سرافراز، محمدباقر، محمدحسن و محمدکاظم شبیری و دو جانباز دفاع مقدس، محمدحسین و محمدصادق شبیری، موجب تأثر و تألم شد.
این بانوی فداکار و مادر مجاهد، با پیروی از خاندان اهل بیت علیهم السلام و تاسی به زینب کبری سلام الله علیه، عمر پر برکت خود را به تربیت فرزندان برومندی سپری کرد که با مجاهدت در راه خدا در مسیر شهادت گام بردارند و سه فرزند رشید خود را خالصانه تقدیم انقلاب اسلامی کرد تا الگوی تمام عیار صبر و استقامت و ایثار برای مادران سرزمین اسلامی ما در طول تاریخ و برای همه ی نسل های آینده باشد.
اینجانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور جهرم و خانواده ی محترم مرحومه تسلیت عرض می نمایم و از خداوند سبحان (جل و اعلاء) برای آن مادر فداکار، علو درجات وپیوستن به فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم.
حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رئیس جمهور
 
امتیاز دهی