*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: دولت اجازه تعطیلی پروژه های عمرانی را نمی دهد معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: یکی از اهداف دولت انجام پروژه های عمرانی و دسترسی آسان مردم به خدمات است به همین دلیل اجازه تعطیل شدن پروژه های عمرانی را نخواهد داد.  به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس رییس جمهور, حسینعلی امیری بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه سفر خود به شهرستان‌های استان فارس در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به حدود بودجه‌های دولت در تلاش هستیم تا مشکلاتی که در مسیر تأمین اعتبار طرح‌های عمرانی در استان فارس ایجاد شده است برطرف شود تا خدمت رسانی به مردم افزایش یابد.
وی در خصوص سفر رئیس جمهور به استان فارس نیز اظهار کرد: بخش اعظمی از پروژه‌هایی که در دولت‌های دوازدهم در استان فارس آغاز شده است در سفر ریاست جمهوری به استان فارس به بهره برداری خواهند رسید.
امیری با اشاره به این که رئیس جمهور به اعضای دولت توصیه کرده تا به شهرستان‌ها کنند، اضافه کرد: مسئولین در این دیدارها با گفت و گو رو در رو با مردم نسبت به انتقال این مشکلات به هیأت دولت اقدام می کنند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور متذکر شد: مسائل و مشکلات استان فارس را هم بازدید کردیم و هم این که مشاهده شد. آن دسته از مشکلاتی که نیاز به پیگیری توسط دولت دارد در اولین جلسه هیأت دولت این موضوعات مطرح شده و تصمیماتی برای برطرف کردن آن در جهت بهبود خدمت رسانی به مردم اتخاذ خواهد شد.
وی با اشاره به بازدید از طرح‌های عمرانی استان فارس گفت: بر اساس تقسیمات جدید کشور بخش جدیدی در استان فارس به نام بخش جوزار از امروز فعالیت خود را آغاز می‌کند.
 
امتیاز دهی