*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: دیدار با خانواده معظم شهدا وظیفه دینی و اخلاقی مدیران است معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا وظیفه دینی و اخلاقی مدیران است و همه باید در این راستا اهتمام ویژه داشته باشیم. به گزارش خبرنگار ایرنا، حسینعلی امیری روز پنجشنبه در دیدار با خانواده شهید نادر تقی پوریان اظهار داشت: آرامش، آسایش و امنیت امروز و اینکه کشور در مسیر توسعه قرار گرفته با فداکاری شهدا و ایثاگران بدست آمده است.
وی با اشاره به اینکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم، افزود: بر اساس دستور رئیس جمهور، اعضای هیات دولت در سفر استان ها باید با خانواده شهدا دیدار کنند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور اضافه کرد: یکی از مهمترین رسالت های مسئولان کشورما دیدار با خانواده شهدا و در جریان قرار گرفتن از شرایط و وضعیت زندگی این خانواده ها است.
مادر شهید نادر تقی پوریان هم در پاسخ به سوال معاون پارلمانی رئیس جمهور که از ما چه خواسته ای دارید؟، گفت: همین که به یاد ما هستید برای ما کافی است و هیچ چیز دیگری نمی خواهیم.
وی افزود: یکی از پسرهایم که متولد سال 66 است تاکنون سه بار در دانشگاه قبول شده ولی به دلیل مریضی پدرش نتوانسته به دانشگاه برود و ادامه تحصیل بدهد.
بازدید از ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج، دیدار با خانواده شهدا، امام جمعه اسبق سنندج، نخبگان و برگزیدگان استان و حضور در جشن انقلاب از برنامه های سفر یک روزه معاون پارلمانی رئیس جمهور به کردستان است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با امام جمعه اسبق سنندج با اشاره به اینکه ماموستا سید صلاح الدین حسامی بسیار مورد توجه امام خمینی (ره) بودند، گفت: ماموستا حسامی پناهگاه رزمندگان و انقلابیون بودند.
امیری افزود: خطبه های نماز جمعه تاریخی ماموستا حسامی همواره در یادها ماندگار است چراکه منجر به برقراری آرامش، برادری و انسجام هرچه بیشتر بین مردم منطقه می شد.
امام جمعه اسبق سنندج هم گفت: استاندار کردستان برای اینکه به مردم خدمت بهتر و بیشتری ارائه کند باید توسط مسئولان کشوری مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرد.
ماموستا سید صلاح الدین حسامی جانباز امام جمعه اسبق سنندج که علاوه براینکه پدر شهید هستند خود نیز جانباز 25 درصد است و در دوران جنگ تحمیلی چندین مرتبه به جبهه های جنگ در جنوب کشور اعزام شده است.
 
امتیاز دهی