*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
سایر اخبار.
1
معاون پارلمانی رییس جمهور در آیین تقدیر از خبرنگاران : نقش خبرنگاران در ایجاد فضای مثبت در جامعه در سالهای اخیر نشانه بلوغ سیاسی آنهاست حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز پانزدهم مرداد در آستانه روز خبرنگار با جمعی از خبرنگاران خبرگزاری های مختلف دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری،  دکتر امیری  در این دیدار، در فضای  دوستانه و صمیمی  با اصحاب رسانه، به صحبت ها، درد دل ها و مطالبات این قشر فعال گوش فرا داد و ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: همواره تلاش من پاسخگویی به موقع  به خبرنگاران بوده است. 

امیری در ادامه، روز خبرنگار را روزی خیر نامید و تاکید کرد:  خبرنگاری حرفه ای دشوار و حساس است و امانت داری و"عدالت" از مهم ترین شروط این حرفه است،  خبرنگار باید عادل باشد، چرا که تاثیر "خبر" تا اندازه ای است که می تواند به راحتی باعث آرامش و یا بی نظمی در یک جامعه شود.  
وی افزود : تاثیر خبر در جامعه ، تاثیر فوق العاده ای است. گاهی یک خبر می تواند موجب آرامش و امیدواری شود یا عکس آن عمل نماید  بنابراین شما کار خیلی مهم و اثربخشی  بعهده دارید. کاری که در آن دقت، سرعت، امانت داری و صداقت شرط  است .

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: اتحاد و یکپارچگی مردم ایران، با وجود تمام سلایق سیاسی در شرایط کنونی کشور برای سیاستمداران خارجی شگفت انگیز است‌. 

وی افزود : به زودی کشور این مرحله سخت را پشت سر خواهد گذاشت و روز های خوب در راه است که بخش قابل توجهی از تحقق این امر، به سازمان خبررسانی کشور مربوط است. 

وی نقش اصحاب رسانه در ایجاد فضای مثبت در سالهای اخیر را با توجه به تحریم ها و فشارهای بی سابقه، نشانه بلوع سیاسی آنها دانست و بیان کرد: آنچه امروز به عنوان یکی از مولفه ها انتظارش را داشتیم، قدرت تاب آوری مردم بود که با نقش رسانه ها بی ارتباط نیست. در مجموع این خبرنگاران هستند که در ایجاد امیدواری و سرزندگی در یک جامعه یا عکس آن نقش آفرینی می نمایند.

امیری ضمن تقدیر از شخصیت شریف ،اندیش ورز وحرفه ای جناب آقای دکترظریف ،ایشان را زبان گویای ایران  و مسوول روابط بین الملل نظام دانست و تحریم ایشان را   نشانه عجز و ناتوانی ایالات متحده در عرصه روابط بین الملل خواند .

معاون پارلمانی رییس جمهور در پایان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال ۹۸  گفت: نقش خبرنگاران در مشارکت مردم  در‌ انتخابات و ایجاد یک فضای سالم رقابتی انتخاباتی مهم می باشد.
در این نشست خبرنگاران نگاه مثبت اعضای هیات دولت و مسوولین  نظام را به نقش آفرینی خبرنگاران  در حوزه ارتقا آگاهی و اطلاع رسانی به مردم مهم توصیف نمودند و از پاسخگویی به موقع ،صریح و شفاف  معاون امور مجلس ربیس جمهور به خبرنگاران  سپاس گزاری نمودند و این نگاه مبتی بر احترام را ناشی از اعتماد به خبرنگاران و تاثیرگذاری آن ها در حوزه های مختلف جامعه ذکر نمودند. 
انتهای پیام/
 
امتیاز دهی
 
 

...