*سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1397/6/24 شنبه
دولت در خط مقدم مبارزه با فساد است
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: دولت در خط مقدم مبارزه با فساد قرار دارد و همه دستگاه های کشور نیز در این شرایط حساس باید به دولت در زمینه مبارزه با فساد کمک کنند.
1397/6/22 پنجشنبه
مدیران در مسیر اقتصاد مقاومتی برنامه محور حرکت کنند
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: مدیران دستگاههای اجرایی در حوزه مسئولیتی خود برای اقتصاد مقاومتی برنامه محور حرکت و از تمامی ظرفیت های ممکن برای تحقق این مهم استفاده کنند.
1397/6/22 پنجشنبه
التهابات ارزی درحال فروکش است
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: فروکش التهابات ارزی از روزهای گذشته آغاز شده و براساس دیدگاههای کارشناسان اقتصادی پیش بینی شده در نیمه دوم سال این روند سرعت بیشتری به خود گیرد.
1397/6/22 پنجشنبه
سد تنگ ارم دشتستان با حضور معاون رئیس جمهوری افتتاح شد
سد تنگ ارم از توابع شهرستان دشتستان استان بوشهر روز پنجشنبه در آئینی با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری، استاندار بوشهر و نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
1397/6/22 پنجشنبه
ارتقای نظام سلامت از اولویتهای دولت است
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: ارتقای نظام سلامت در راستای خدمت رسانی به مردم از اولویتهای مهم دولت دوازدهم است.
1397/6/22 پنجشنبه
ادای احترام معاون امورمجلس رییس جمهور به مقام شامخ شهدای بوشهر
دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با همراهی گراوند استاندار و معاونان استاندار و جمعی از مدیران استان بوشهر با حضور در گلزار شهدای بوشهر به مقام شامخ شهدای این شهر ادای احترام کرد
1397/6/22 پنجشنبه
تعامل دولت و مجلس ضرورت اجتناب ناپذیر است
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: تجربه تاریخی به ما می آموزد که اتحاد، انسجام و همدلی بین سه قوه به ویژه بین مجلس و دولت در این شرایط خاص زمانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
1397/6/19 دوشنبه
باید بتوانیم باهمکاری و همدلی برای کارآمد سازی نظام تلاش کنیم
سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی روابط دولت و مجلس گفت: باید بتوانیم باهمکاری وهمدلی برای کارآمد سازی نظام تلاش کنیم و با کار مثبت و خدمت به مردم بویژه زلزله زدگان و دیگر اقشار آسیب پذیر انجام وظیفه نماییم.
1397/6/18 يكشنبه
دولت در بحث مبارزه با مفاسد قطعا از هر طرحی که معطوف به آن باشد، حمایت کرده و با آن موافق است
دکتر امیری، درخصوص مخالفت دولت با طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی که روز چهارشنبه گذشته در صحن علنی مجلس مطرح و رد شد، گفت: دولت در بحث مبارزه با مفاسد قطعا از هر طرحی که معطوف به آن باشد، حمایت کرده و با آن موافق است.
1397/6/11 يكشنبه
معاون پارلمانی رئیس جمهور درگذشت منصور قمشه ای را تسلیت گفت
دکتر حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور در پیامی درگذشت آقای منصور قمشه ای، معاون فقید امورمجلس و حقوقی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.
1397/6/7 چهارشنبه
حجت الاسلام والمسلمین علی عسکری به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی روابط دولت و مجلس منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر حسینعلی امیری، حجت الاسلام والمسلمین علی عسکری بعنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی و هماهنگی روابط دولت و مجلس منصوب شد.
1397/6/5 دوشنبه
امیری: دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر به دنبال حفظ شان انقلاب هستند
معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به حضور رییس جمهوری در مجلس برای پاسخ دادن به پرسش برخی نمایندگان گفت: دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر به دنبال حفظ شان انقلاب هستند و دشمنان ایران اسلامی در حسرت تفرقه و تنش میان قوا خواهند ماند.
1397/6/3 شنبه
تعدادی بخش، شهر و شهرستان جدید ایجاد می شود
معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به نامه 206 نفر از نمایندگان درباره قانون تقسیمات کشوری که چند روز قبل در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد، گفت: تعدادی بخش، شهر و شهرستان جدید در سطح کشور ایجاد می شود.
1397/6/3 شنبه
60 کیلومتر روکش آسفالت جاده ای در آذربایجان غربی افتتاح شد
60 کیلومتر روکش آسفالت جاده ای همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری در آذربایجان غربی افتتاح شد.
1397/6/2 جمعه
امروزه انسجام مردمی مهمترین مولفه قدرت ملی است
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اتحاد و انسجام مردمی مهمترین مولفه قدرت ملی در دنیای امروز است و این شاخص قدرت در ایران اسلامی موج می زند.
1397/6/2 جمعه
شاخص های درآمدی کشور همچنان رو به رشد است
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: دولت به دنبال بهبود وضعیت معیشتی مردم بوده و شاخص های درآمدی کشور هم رو به رشد است.
1397/5/31 چهارشنبه
دکترحسینعلی امیری: وزیر اقتصاد مورد حمایت دولت است
معاون امور مجلس رییس جمهور با تصریح بر اینکه کرباسیان وزیر اقتصاد مدیری پرتلاش، فروتن و مردم دار است، اظهار امیدواری کرد: جلسه روز یکشنبه آینده در فضایی آرام برگزار و نظام جمهوری اسلامی کماکان از وجود ایشان بهره مند باشد.
1397/5/31 چهارشنبه
معاون رییس جمهوری: در تامین کالاهای اساسی مشکلی نداریم
معاون امور مجلس ریاست جمهوری گفت که درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است و علاوه بر ذخیره های خوبی که داریم در تامین کالاهای اساسی با هیچ مشکلی مواجه نیستیم.
1397/5/30 سه شنبه
دفتر معاون پارلمانی رییس جمهوری اظهارات امیرآبادی را تکذیب کرد
دفتر معاون پارلمانی رییس جمهوری اظهارات احمد امیرآبادی نماینده مردم شریف قم درباره نحوه اعلام وصول طرح استیضاح وزیر محترم امور اقتصادی و دارائی را تکذیب کرد.
1397/5/27 شنبه
معاون پارلمانی رییس جمهوری خبر امیرآبادی را تکذیب کرد
معاون پارلمانی رییس جمهوری خبر احمد امیرآبادی نماینده مردم قم درباره زمان حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد و گفت : تاکنون رییس جمهوری برای حضور در مجلس تاریخی را مشخص و اعلام نکرده است.
12345678910...>>>
...