*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1397/5/31 چهارشنبه معاون رییس جمهوری: در تامین کالاهای اساسی مشکلی نداریم معاون امور مجلس ریاست جمهوری گفت که درآمد نفت و صادرات غیرنفتی ایران پایدار و باثبات است و علاوه بر ذخیره های خوبی که داریم در تامین کالاهای اساسی با هیچ مشکلی مواجه نیستیم. به گزارش ایرنا حسینعلی امیری روز چهارشنبه در جمع نمازگزاران اهل سنت بندر ترکمن در غرب استان گلستان افزود: دولت به طور کامل از مشکلات اقتصادی مردم آگاه بوده و هیچگاه نارسایی ها را انکار نکرده است.
وی افزود: بخشی از مشکلات اقتصادی کشور ناشی از جنگ روانی  رژیم صهیونیستی، آمریکا و دست نشانده های منطقه ای آنها ایجاد شده است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری اضافه کرد: پس از برجام و توفیقات بین المللی کشورمان ، دشمنان قسم خورده ایران تلاش زیادی برای انزوا و ایجاد محدودیت های اقتصادی مردم ما انجام دادند اما با هدایت و حمایت رهبری، ریاست جمهوری و پشتیبانی ملت از این مسیر دشوار عبور خواهیم کرد.
امیری با بیان اینکه دشمنان ایران چشم دیدن موفقیت های کشورمان را ندارند، گفت: آنها حتی تلاش دارند با ایران هراسی کشورمان را منزوی کنند اما ما متحدان زیادی داریم و با دیپلماسی هوشمندانه و مسیر درستی که در پیش گرفته ایم، نگرانی نداریم. 
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...