*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1397/12/15 چهارشنبه معاون امورمجلس رییس جمهور: ‌پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت اتمام قرار دارند معاون امورمجلس رئیس‌جمهور گفت: پروژه‌هایی که در سراسر کشور پیشرفت فیزیکی بالاتری دارند در اولویت اتمام قرار گرفته‌اند. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری, دکتر حسینعلی امیری بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای در شهرستان رودسر، گفت: امروز جمهوری اسلامی وارد یک جنگ تمام عیار اقتصادی و رسانه‌ای از سوی دشمن شده و اعمال تحریم‌های یکجانبه نقص حقوق بین المللی است.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور قرار گرفتن ایران در یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: از آن‌جا که به‌علت شرایط جدید وضعیت خاصی برای کشورمان به‌وجود آمده دولت نیز برای تأمین اعتبار پروژه‌های در حال ساخت یک استراتژی مشخصی را تدوین کرده است.
امیری به سفر رئیس جمهور و تعداد زیادی از وزرای دولت به استان گیلان اشاره کرد و ابراز داشت: هر کدام از نمایندگان و وزراء بر اساس دستور رئیس‌جمهور در شهرستان‌ها و نقاط مختلف گیلان حضور پیدا می‌کنند تا از نزدیک مشکلات و معضلات حوزه مورد نظر را مورد رصد قرار دهند.
وی با بیان اینکه نمایندگان اعزامی رئیس‌جمهور پس از بررسی‌های زیاد و بازدید از طرح‌ها و پروژه‌های شهرستانی مراتب آن را در قالب گزارش به دولت تحویل می‌دهند عنوان کرد: بخشی از موانع موجود در طرح‌ها جهت رفع به وزراء مربوطه و بخشی دیگر به هیئت دولت ارسال می‌شود.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در مورد طرح‌ها و پروژه‌هایی که در رودسر مورد بازدید وی قرار گرفت نیز اظهار داشت: در جریان سفر به شهرستان رودسر و املش از یک تقاطع غیرهم‌سطح بازدید به‌عمل آوردیم و برای بررسی بیشتر اطلاعات و گزارش کار آن را از پیمانکار مربوطه دریافت کردیم.
وی به پروژه تقاطع غیر همسطح کلاچای نیز اشاره کرد و ادامه داد: این پروژه از پیشرفت ۷۰ درصدی برخوردار بوده و برای تکمیل آن  ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی با ابراز امیدواری از نتیجه‌بخش بودن سفر رئیس‌جمهور به استان گیلان عنوان کرد: دولت برای توسعه و پیشرفت استان گیلان برنامه خوبی دارد و با وجود تمام تنگناها و مشکلاتی مالی که با آن مواجه است سعی دارد بیشترین اعتبارات لازم را برای اتمام و اجرای طرح‌ها به گیلان اختصاص دهد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...