*سال رونق تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1397/12/17 جمعه معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: تقویت سرمایه های اجتماعی در کشور ضروری است معاون پارلمانی رئیس جمهوردر دیدار با آیت الله ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: تقویت سرمایه های اجتماعی در کشور ضروری است. به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی امیری جمعه شب در دیدار با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: در یک نبرد تمام عیار اقتصادی قرار داریم و آن چیزی که نظام را از تنگناهای ایجاد شده توسط دشمنان عبور می‌دهد، اعتماد مردم، امید مردم و جلوگیری از ریزش سرمایه‌های اجتماعی است.
امیری تصریح کرد: طی ۴۰ سال گذشته در هر جایی که مشکل بوده، همه در کنار همدیگر بودند و اعتماد و اطمینان وجود داشته است.
امیری با بیان اینکه وزارت خزانه داری آمریکا نقش اتاق جنگ را در تحریم‌ها دارد، عنوان داشت: این حوزه تعداد نیروها را افزایش داده و به دنبال این هستند که مردم ما را ناامید کنند و با اقدامات خصمانه اهداف شوم خود را اجرایی کنند که به خواست خدا دشمنان ناامید خواهند شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز داشت: باید کارها را با تدبیر و عقلانیت انجام دهیم و در این شرایط تقویت سرمایه‌های اجتماعی با ایجاد اعتماد در میان مردم ضروری است و این مهم یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
امیری با اشاره به تهیه لایحه در حوزه شفافیت قانونی و با بیان اینکه اولین موضوع در قانون نویسی، نیاز سنجی واقعی است، عنوان داشت: در حوزه اجرا رئیس جمهور نیز بر شفاف سازی تاکید دارد.
امیری با اشاره به تهیه لایحه‌ای در حوزه شفافیت، ابراز داشت: تلاش می‌شود این لایحه به زودی به مجلس فرستاده شود.
امیری گفت: به دنبال حل ساختاری مشکلات هستیم و تحقق اهداف همکاری مجلس، قوه قضائیه و مردم را طلب می‌کند.
امیری افزود: بخشی از تحقق اهداف فرهنگ سازی را طلب می‌کند و باید همکاری مردمی را نیز داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی یک ظرفیت بزرگ برای کهگیلویه و بویراحمد و استان فارس محسوب می‌شود، عنوان داشت: فقدان آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی یک ضایعه بزرگ بود و جبران نمی‌شود.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...