*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1398/5/12 شنبه معاون ‌رئیس جمهور: دولت رونق بازارچه‌های مرزی ‌را در دستور کار دارد معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: استفاده از ظرفیت مرز و رونق بازارچه‌های مرزی در دستور کار دولت قرار دارد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری صبح امروز در بازدید از سایت مرزی پایانه ماهیرود اظهار داشت: رئیس جمهور تاکید بر این دارد اعضای هیئت دولت به استان‌ها سفر و با مردم از نزدیک گفت‌وگو کنند.
وی گفت: در این سفرها باید اعضای هیئت دولت با مشکلات مردم از نزدیک آشنا شوند و با اقشار مختلف مردم ملاقات داشته باشند و سیاست‌های عمومی دولت را در استان‌ها پیگیری کنند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: در این راستا به استان خراسان جنوبی سفر کردیم و روز گذشته نیز برنامه‌های مختلفی مانند بازدید از اماکن تاریخی و ظرفیت‌های استان داشتیم.
امیری تصریح کرد: امروز نیز با حضور در مرز ماهیرود با ظرفیت‌های خوب این مرز آشنا شده و از نزدیک ظرفیت‌ها و  مشکلات مرز را مشاهده کردیم.
وی ادامه داد: از نظر دولت نیز داشتن مرز یک فرصت است و چگونگی و نحوه استفاده از این فرصت و برنامه‌ریزی‌ها نیز مهم و تعیین‌کننده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: شعار سال «رونق تولید» یکی از سیاست‌های راهبردی دولت است و دولت استفاده از ظرفیت مرز و رونق بازارچه‌های مرزی و مناطق ویژه اقتصادی و مناطق آزاد را بعنوان سیاست‌های خود در دستور کار دارد.
امیری اظهار داشت: در جلسه فردا هیئت دولت نیز گزارشی از این سفر ارائه خواهد شد که بخش قابل توجهی از گزارش در ارتباط با مرز ماهیرود و ظرفیت‌های آن خواهد بود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...